Ebeveynler Tarafından Mücadele Edilen Onsekiz Aylık Bebek

18 aylık bir bebek annesinin eşinin uyuşturucu verdikten sonra yarı karmaşa ile hastaneye kaldırıldı. Bebek, sağlık durumunun ciddiyetinden dolayı Lamia, Orta Yunanistan ve oradan da bir hastaneye kaldırıldı.

Ebeveynler Tarafından Mücadele Edilen Onsekiz Aylık Bebek
Ebeveynler Tarafından Mücadele Edilen Onsekiz Aylık Bebek Admin
Bu içerik 57 kez okundu.

 

17 yaşındaki annesi ve 23 yaşındaki ortağı gözaltına alındı ​​ve savcıya gönderildi. Çift ağır cezalarla karşı karşıya. Hem bebeğin annesi hem de büyükannesi, uyuşturucuyu bebeğe veren 23 yaşındaki ortak olduğunu iddia ediyor. Adamın bir uyuşturucu bağımlısı olduğu bildirildi.

Bir baskında, polis çiftin evinde Avlaki, Stylida'da yaşayan birkaç uyuşturucu buldu. Polis, hastane doktorlarının bebeğin kanında bulduğu maddenin aynısı olan sakinleştirici olarak kahramanın ve haşhaşın iyi gizli kısımlarını buldu.

Çiftin, yatıştırıcı madde hakkında "cehalet" duyurusunda bulunduğu bildirildi. Adamın çocuğun biyolojik babası olup olmadığı konusunda bir karışıklık var. Bazı medyaya göre, adam ailenin iki çocuğunun biyolojik babasıdır.

Bebeğin annesi, polise, bebeğin ağlıyor ve rahatsızlık hissettiğini iddia ederek adam hap kullandı. Uyuşturucular, çocuğun erişemeyeceği bir yerde gizlendiğini belirtti.

Televizyonda çıkan haberlere göre, bir Romalı anne, tutuklandı ve derhal suçlandı. Dava, tacize uğramış ve terk edilen Roman çocuklarının yakın geçmişteki diğer vakalarına potansiyel olarak eklenebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?