Dual Terapi Cilt Hastalıklarına Çare Oluyor!

Dual Terapi Cilt Hastalıklarına Çare Oluyor!

Dual Terapi Cilt Hastalıklarına Çare Oluyor!
Dual Terapi Cilt Hastalıklarına Çare Oluyor! Admin
Bu içerik 434 kez okundu.


         FDA onaylı Dual Yellow lazer makineleri ile ağrısız ve acısız yapılan uygulamaya dual tedavi adını veriyoruz. Bugün pek çok cilt hastası tarafından kullanılmakta olan bir terapi çeşididir. Kısa sürede çözüme kavuşturması ve cildi gençleştirmesi ile bilinen yeni nesil lazer uygulamasıdır. Hangi hastalıklara uygulandığı ve ne olduğu hakkında net bilgiler sunularak cilt hastalarına çare olunuyor!

Dual Terapi Nedir?

            Dual Terapi ağrısız ve acısız bir cilt gençleştirme yöntemidir. Ameliyat uygulanmaz. Tamamen doğal lazer cihazlarıyla ağrısız ve acısız lokal anestezi eşliğinde cilt hastalıklarına çözüm bulunur. Son teknolojik olan sistem oldukça etkilidir. Kan damarları ve cilt pigmentleri ile ilgili olan problemleri kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Birçok hasta tarafından daha güvenli olması sebebiyle tercih ediliyor. Ayrıca ameliyata göre daha az risklidir. Hem de daha hızlı çözüm sağlıyor. Birçok cilt problemine dual terapi uygulanır. Peki dual terapi uygulanan problemler nelerdir?

Dual Terapi ve Kılcal Damar Tedavisi

              Özellikle yüz bölgesinde kılcal damarlar zamanla genişleyerek kırmızı leke görünümü oluşturmaktadır. Lekelere yakından bakıldığı zaman ise kılcal damarların çatlamış olduğu açık bir şekilde görülmektedir. Bu problemin aslında temel sebebi güneş ve rüzgar gibi hava koşullarının olumsuz etkisidir. Öncelikle olumsuz hava koşullarından korunmak, doğru kremler kullanmak ve cilde tahriş edecek herhangi bir uygulama yapmamak önem taşıyor. Bu noktada kılcal damar tedavisi için yine dual terapi yöntemi rahatlıkla kullanılabilir. Kısa sürede cilt üzerindeki lekeler kaybolarak, cildinizin renk dengesi sağlanacaktır. Seans sayısı ve süresi ise cilt tipine ve hastalığın durumuna göre değişmektedir. Ancak tek seansta bile oldukça etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Dual Terapi İle Gül Hastalığına Kesin Çözüm!

           Tıpta rozasea olarak bilinen gül hastalığı, sık rastlanan bir cilt problemidir. Sebebi stresli geçen zaman, olumsuz hava koşuları ve tahriş edecek ürünlerin kullanılmasıdır. Ciltte kırmızı ve sağlıksız bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Cilt altında damar yapısı bozulduğu için bu görünümüm ortaya çıkıyor. Ancak yalnızca problemli olan bölgeye yoğun oranda ısı ve ışık uygulanmaktadır. Gül hastalığı için kısa sürede etkili çözüm olan dual terapi, damarsal sorunların da önüne geçmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 yılı için Dövizli-Bedelli askerlik ücretleri ve başvuru kılavuzu yayımlandı! İşte 2020 yılının bedelli askerlik ücreti
2020 yılı için Dövizli-Bedelli askerlik ücretleri ve başvuru kılavuzu yayımlandı! İşte 2020 yılının bedelli askerlik ücreti
Denizli'de Evde Bakım ve Sağlık Merkezi 16.000'den fazla vatandaşa ulaştı
Denizli'de Evde Bakım ve Sağlık Merkezi 16.000'den fazla vatandaşa ulaştı