Dövme Boyaları ve Dünya Standartları

Dövme; renk veren pigment ve boyaların ciltteki dermis tabakasına işlenerek belirli desenler oluşturulması işlemidir. Vücutta ömür boyu kalan bu işlemin yapıldığı boyalar ve kalitesi de herkes için çok önemlidir.

Dövme Boyaları ve Dünya Standartları
Dövme Boyaları ve Dünya Standartları ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Dövme; renk veren pigment ve boyaların ciltteki dermis tabakasına işlenerek belirli desenler oluşturulması işlemidir. Vücutta ömür boyu kalan bu işlemin yapıldığı boyalar ve kalitesi de herkes için çok önemlidir.

 

Eski zamanlarda bu işlem doğadan elde edilen kök boyalarla yapılırdı. Bitkilerin kök ve gövdelerinden elde edilen bu boyalar kumaş, halı dokumada kullanılan iplikler haricinde insan derilerine de işlenirdi. Bugün yine bitkilerden elde edilen kök boyaları günümüz teknolojisi ile de birleşerek daha steril ve zararsız hale geitirlmektedir.

 

Dünya standartlarını oluşturan güvenilir boyalar bitkisel kaynaklı organik su bazlı pigmentlerden oluşmaktadır. Dünya sağlık örgütünün alerjen testlerinden geçmiş bu testlerden geçerken hiçbir hayvana zarar verilmemiştir. Sunulan bu boyalar insan derisi ile uyumlu ve deri ile herhangi bir reaksiyon göstermeyen boyalardır.

 

Instenze, Radiant,  EternalInk, Dynamic ve SilverbackInk bu firmaların başında gelen güvenilir markalardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı