Doktor 36 Yaşındaki Aşık ve Üç Anneyi Öldürdüler Tutuklandı

38 yaşındaki Doktor, olayla ilgili olduğu iddia edilen 36 yaşında bir kadının öldürülmesinden dolayı tutuklandı. Avukatı Bayan Elsa Vlahou'ya göre, Doktor kadınla cinsel ilişki kurduğunu inkar ediyor ve kadının ölümünü öğrentikten sonra derin üzüntü duyuyordu.

Doktor 36 Yaşındaki Aşık ve Üç Anneyi Öldürdüler Tutuklandı
Doktor 36 Yaşındaki Aşık ve Üç Anneyi Öldürdüler Tutuklandı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Adli polis departmanı üç 36 yaşındaki bir kadın ve anne öldürüldü öğrenmek için soruşturma başlattı. Koroner'e göre, ilk ölüm sonrası testler, ölümünün boğulma, bıçaklama ya da atıştan kaynaklanmadığını ortaya koyuyor.

Ölen kadının kocası 27 Nisan'da ortadan kaybolduğunu ilan etmiş ve ondan sonra onu bulmak için bir arama sürüyor. Kaybedilmesinden bir gün önce, Ippokrateio Genel Hastanesinde hafif ameliyat geçirmek üzere Selanik'e gitti . Ameliyat, sevgilisi olduğu 38 yaşındaki doktor tarafından gerçekleştirilecekti. Kadın Doktor'la Facebook aracılığıyla ve telefonla iletişim kuruyordu. 
Ölen kadının kocası kaybolduğunu ilan ettiği için polis 38 yaşındaki vasküler cerrah hakkında şüphe uyandırdı. 36 yaşındaki Facebook'taki konuşmaları, aralarında gerçekten iyi gitmeyen bir aşk ilişkisinin olduğunu kanıtlamak için yeterliydi.

Raporlara göre, vasküler cerrahın hikayesi polis memurlarına , 26 Nisan akşamı Panorama'daki evine gittiğini söylediğinde yanlış gitti. Polis memurları tarafından toplanan bilgiler, aslında Panorama'ya gitmediğini gösteriyor ancak Bunun yerine Chalkidiki'ye doğru sürdü. Gözetleme kameraları, vasküler cerrahın Chalkidiki'ye yöneldiğini ve ertesi gün şafak vakti Selanik'e döneceğini gösteriyor.

Toplanan tüm bilgileri göz önüne alarak polis memurları, Chalkidiki'deki Paliouri bölgesindeki belirli bir bölgede aramaya başlarken, Atina'daki polis memurları şüphelinin her hareketine yakından baktı . Kadının cesedi Paliouri'deki bir derede bulundu sonra, Savcı bilgilendirildi ve bir tutuklama emri çıkarıldı. Polis, 38 yaşındaki bir çocuğu tutuklayarak Selanik'e geçmeye başladı. O gönüllü adam öldürme ve Ölen kişinin karalama ile şarj ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor