Doktor 36 Yaşındaki Aşık ve Üç Anneyi Öldürdüler Tutuklandı

38 yaşındaki Doktor, olayla ilgili olduğu iddia edilen 36 yaşında bir kadının öldürülmesinden dolayı tutuklandı. Avukatı Bayan Elsa Vlahou'ya göre, Doktor kadınla cinsel ilişki kurduğunu inkar ediyor ve kadının ölümünü öğrentikten sonra derin üzüntü duyuyordu.

Doktor 36 Yaşındaki Aşık ve Üç Anneyi Öldürdüler Tutuklandı
Doktor 36 Yaşındaki Aşık ve Üç Anneyi Öldürdüler Tutuklandı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Adli polis departmanı üç 36 yaşındaki bir kadın ve anne öldürüldü öğrenmek için soruşturma başlattı. Koroner'e göre, ilk ölüm sonrası testler, ölümünün boğulma, bıçaklama ya da atıştan kaynaklanmadığını ortaya koyuyor.

Ölen kadının kocası 27 Nisan'da ortadan kaybolduğunu ilan etmiş ve ondan sonra onu bulmak için bir arama sürüyor. Kaybedilmesinden bir gün önce, Ippokrateio Genel Hastanesinde hafif ameliyat geçirmek üzere Selanik'e gitti . Ameliyat, sevgilisi olduğu 38 yaşındaki doktor tarafından gerçekleştirilecekti. Kadın Doktor'la Facebook aracılığıyla ve telefonla iletişim kuruyordu. 
Ölen kadının kocası kaybolduğunu ilan ettiği için polis 38 yaşındaki vasküler cerrah hakkında şüphe uyandırdı. 36 yaşındaki Facebook'taki konuşmaları, aralarında gerçekten iyi gitmeyen bir aşk ilişkisinin olduğunu kanıtlamak için yeterliydi.

Raporlara göre, vasküler cerrahın hikayesi polis memurlarına , 26 Nisan akşamı Panorama'daki evine gittiğini söylediğinde yanlış gitti. Polis memurları tarafından toplanan bilgiler, aslında Panorama'ya gitmediğini gösteriyor ancak Bunun yerine Chalkidiki'ye doğru sürdü. Gözetleme kameraları, vasküler cerrahın Chalkidiki'ye yöneldiğini ve ertesi gün şafak vakti Selanik'e döneceğini gösteriyor.

Toplanan tüm bilgileri göz önüne alarak polis memurları, Chalkidiki'deki Paliouri bölgesindeki belirli bir bölgede aramaya başlarken, Atina'daki polis memurları şüphelinin her hareketine yakından baktı . Kadının cesedi Paliouri'deki bir derede bulundu sonra, Savcı bilgilendirildi ve bir tutuklama emri çıkarıldı. Polis, 38 yaşındaki bir çocuğu tutuklayarak Selanik'e geçmeye başladı. O gönüllü adam öldürme ve Ölen kişinin karalama ile şarj ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek