takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Doğanın Asilliği

Doğanın Asilliği

Doğanın Asilliği
Doğanın Asilliği Admin
Bu içerik 581 kez okundu.

 

Günümüzde mekanlar modernleşme düşüncesiyle dizayn ediliyor. Bu modern çizgilere doğanın da eşlik etmesi ise oldukça güzel bir moda yaratıyor. İster zemin, ister duvar isterse de mekanın herhangi bir yeri olsun doğallık katmak oldukça işe yarıyor. Üstelik bu ürünlerin el emeği olması paha biçilemez hale getiriyor. Bu düşünce etrafında birleşen herkesin yolunun mutlaka https://www.egemmozaik.com/ adresinde geçmelidir.

Firmanın Hizmetleri

Öncelikle firmanın çok kapsamlı çalışmalarının olduğunu söylemek mümkündür. Geniş ürün yelpazesi ile bir mekanın her türlü alanına yeni bir renk katabilecek kapasitededir. Üstelik hem doğadan ilham alan hem de el emeği olan ürünler ile rakip firmaların önüne geçmiştir.

Ürün kategorisi ise şöyledir;

  • Duvar
  • Zemin
  • Seramik
  • Mozaik
  • Aksesuar
  • Lavabo

Modernlik ve doğallığın yanı sıra kullanıcısına rahat kullanım da sağlayan ürünler oldukça kullanışlıdır. Mekana aydınlık vermekle birlikte eski dönemlerin esintisini taşımaktadır.

Zemin ve Duvar Kaplamaları

Zemin ve duvar kaplamaları için seramik ürünler kullanılmaktadır. Bu kaplamalar için en gözde ürünler el yapımı seramiklerdir. Bu seramikler renkleri ve dokularıyla oldukça ilgi çekmektedir. Eski dönemlere, antika eşyalara ve mekanlara ayrı bir hevesi olan müşterileri içinse eskitme, vintage ve rustik seramik ürünler sunulmaktadır. Kullanıcılarına eski dönemleri havasını yaşatan bu ürünler oldukça hoş bir görüntü sunmaktadır.

Öte yandan genellikle geniş alanlar, mekan girişleri, banyoları ve benzeri bölümler için kullanılan karo seramik ürünler bulunmaktadır. Özellikle iş yerleri için tercih edilen bu ürünler mekana modern bir hava katmaktadır. Yine eski hevesi olan zarif ruhlu müşterilere özel el yapımı İspanyol seramik ürünleri göz kamaştırmaktadır.

Seramik Aksesuarlar

Aksesuarlar bulundukları mekanı zenginleştiren ve güzelleştiren ürünlerdir. Aksesuar ürünleri için özellikle seramiğin tercih edilmesi ise genellikle farklılık kattığı düşüncesidir. Seramik aksesuar ürünler ise panolar, hayvan figürleri, sürahiler, aynalar, tabaklar, masalar, çerçeveler ve sehpalar şeklinde sayılabilir.

Mozaikler

Mozaik ürünler de seramikler gibi oldukça çeşitlidir. Terracotta mozaikler ile başlanması gerekirse tuğla görünümü veren bu mozaikler sıkça tercih edilmektedir. Ardından en çok dikkat çeken porselen mozaik ürünlerinden bahsetmek gerekirse oldukça çeşitli ürün bu alanda bulunmaktadır. Hem renk, hem ebat hem de dokusu itibariyle kendine hayran bırakan ürünlerdir. Bulunduğu alanda ilk bakışta göze çarpan bir detaydır.

Aynı zamanda sedef mozaik, doğal taş mozaik, mozaik panolar ve havuz mozaikleri de bulunmaktadır. Her farklı düşünceye hitap eden her çeşitten ürünler ile firmanın kalitesi tartışılamaz. Adeta bir tablo olan mozaik panolar, doğal ürünler ile üretilen doğal taş mozaikler kararsız kalınacak kadar güzel görünmektedir.

Lavabolar

Firma lavabo konusunda da oldukça özenli çalışmalar sürdürmektedir. Hem doğal taşlardan hem de el emeğinin ürünü olan lavabolar oldukça hayranlık uyandırmaktadır. Bu kategoride el yapımı, özel tasarım, doğal taş, porselen, beton, fosil ve deretaşı lavabolar bulunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak