DJ OrkhanSamed: “Müzik Devam Ettiği Sürece Çok Daha Mutlu Olacağız!”

DJ OrkhanSamed: “Müzik Devam Ettiği Sürece Çok Daha Mutlu Olacağız!”

DJ OrkhanSamed: “Müzik Devam Ettiği Sürece Çok Daha Mutlu Olacağız!”
DJ OrkhanSamed: “Müzik Devam Ettiği Sürece Çok Daha Mutlu Olacağız!” Admin
Bu içerik 4734 kez okundu.

 

DJ’lik yapan ve müzik sektöründe başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Azeri sanatçı DJ OrkhanSamed, “Müzik devam ettiği sürece çok daha mutlu ve huzurlu olacağız. Çünkü gerçekten de müzik ruhun gıdası!” sözleriyle müziğe bakış açısıyla ilgili detaylı bilgi verdi.

Küçük yaşlardan beri müziğe yoğun bir ilgisi bulunduğunu ifade eden, bu nedenle müzik sektöründe bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Azeri sanatçı, konuyla ilgili şu sözlerle değerlendirmelerde bulundu: “Müzik çok önemli bir sanat türü. Yaratıcılığın hâkim olduğu bu sanat dalındaki yaratımlar, estetiğin ön plana çıkmasını sağlıyor. Bu ise insan olmanın temelinde ne var, sorusunun cevaplanmasına katkıda bulunuyor. Çünkü bizler sadece temel ihtiyaçlarımızı yerine getirmek için yaşamıyoruz. Bunun yanı sıra güzel ve estetikle bir arada olmak, estetiği öne çıkaran ögelerle keyiflenmek için yaşıyoruz. Bu nedenle müzik çok önemli. Müzik devam ettiği sürece çok daha mutlu olacağımıza inanıyorum.”

Gerçekten de Müzik Ruhun Gıdası, İhtiyacımız Olanı Bize Veriyor

Açıklamalarını sürdüren DJ OrkhanSamed, “Müzik ruhun gıdası, bu söz gerçekten de çok doğru. İçinde bulunduğunuz ruh halinden sıyrılmanızı mümkün kılıyor. Aslında size bir güç veriyor. Bu nedenle müziğin çok değerli olduğunu düşünüyorum. Müzik sektöründe yer almak benim için büyük bir şanstı. Küçüklüğümden beri müzikle yakından ilgileniyorum, bu nedenle şu anda hayallerimi gerçekleştirdim diyebilirim. Açıkçası hayal kurmanın da çok önemli olduğuna inanıyorum. Çünkü kurduğunuz hayaller sayesinde yaşama tutunuyor, bu hayalleri somutlaştırmak için elinizden geleni yapmak istiyorsunuz. Ben de tam olarak hayallerime tutundum ve müzik sektörüne giriş yaparak bu alanda kendimi geliştirmeye başladım. Daha önce de dediğim gibi müzik ruhun gıdası, ihtiyacımız olanı bize veriyor. Bu nedenle müziğe sıkı sıkıya tutunmalıyız!” ifadelerinde bulundu.

Çok Daha Fazla Üretmeliyiz

Müzik sektöründe çok daha fazla üretim yapılması gerektiğini ifade eden DJ OrkhanSamed, “Yaratıcılığımızı ortaya koyarak çok daha fazla üretimlerde bulunmalıyız. Sektörün ilerlemesine ancak bu şekilde katkıda bulunabiliriz. Bu nedenle ben de yeni projeler için çalışmalarda bulunduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Böylelikle aklımdaki projeleri hayata geçirmiş olacağım!” sözleriyle açıklamalarını noktaladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere