takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
 Dış Poliüretan Kaplamanın Özellikleri

Dış Poliüretan Kaplamanın Özellikleri

Dış Poliüretan Kaplamanın Özellikleri
Dış Poliüretan Kaplamanın Özellikleri Admin
Bu içerik 399 kez okundu.

 

 

Hafif ve güçlü poliüretan yapısı nedeniyle yıkım ve yıkım olmaz. Ön cephelerde yük taşıyan cepheler, haberlerde çok yaygın olan maddi ve manevi hasara neden olabilir.

 

 Poliüretan, profesyonel endüstriyel ürünlerde ısı yalıtımı için kullanılır. Ürünlerimiz aşırı hava koşullarına, sıcağa ve aşınmaya karşı 200 yıl dayanabilir. Yüzeyi parlak ve pürüzsüzdür, her çeşit boya ve renk cephe kaplama için uygulanabilir.

 

 Poliüretan paneller ve cephe kaplaması kullanımı, mimarinizle kalitenin uyumunu sağlar. Çeşitli köpük ürünleriyle karşılaştırılamayan poliüretan ürünlerimiz, tasarımınıza değer katacak ve cephenizdeki kaba sıvalara uygulanacak ve ekonomik bir avantaj sağlayacaktır.

 

 İzolasyon İle Enerji Tasarrufu

 

 Evimizdeki veya ofisimizdeki hava koşullarından bağımsız sabit sıcaklık değerlerine ihtiyacımız var. Bunu cephemizdeki yalıtım malzemelerini kullanarak başarabiliriz. Odanın kışın sıcak, yazın ise serin olmasını istiyoruz.

 

 Yüksek doğal gaz ve elektrik maliyeti nedeniyle, alınan ısı sönmeyecek, daha düşük maliyetler sağlayacaktır. Ürünlerimiz hem yalıtım malzemesi hem de estetik görünüme sahiptir.

 

 Kaplama üreten çeşitli firmalarda cephe kaplama kullanımı, harici bir poliüretan kaplama uygulamasından daha pahalıdır. Cephe kaplamasının ve süslemenin, örtme işleminden sonra yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Isı, ses ve nem yalıtımı gereklilikleri poliüretan kullanan cephelerdeki çözümlerde karşılandığı için dış yalıtım maliyeti yoktur.

 

 Cephe kaplamasını uygulamadan önce, ürünün boyanıp boyanmayacağını kontrol etmek gerekir. Aksi takdirde, proje değiştiğinde, tüketici için ek maliyet anlamına gelir. Poliüretan kaplama panelleri üreticisi olarak boyalar tekrar tekrar uygulanabilir. Ülkemiz çok güneşli bir coğrafyaya sahip olduğu için cephenizin 8-10 yıl içinde yeniden uygulanması gerektiğini unutmamalıyız.

 

 Çeşitli ahşap türlerinden çok sayıda cephe paneli üretilmiştir. Özel boyama teknikleri kullanan tasarımcılarımız, ahşap cephelerimizi ahşaptan ayırt etmek neredeyse imkansızdır. Strafor materyali, aynı zamanda bir ağacın görünüşünü vermenin yanı sıra, sadece bir mesafede bir ağacın görünüşüne yakın bir şekil verebilir.

 

 Cephe Kaplama Fiyatları

 

 Örneğin, lüks bir site projeniz var ve bu projenin bir parçası olarak bazı alanlarda kullanılacak ahşap kaplama fiyatları arıyorsunuz. Köpük kaplamalı ahşaptan gerçek bir görünüm alabilir misiniz? Yüksek kaliteli doğal ahşap kullandınız ve tüm koruyucu önlemleri aldınız, cephe kaplama işleminin kaç yıl sonra başlayacağını düşündünüz?

 

 Özellikle gerçeği bu fiyatlarla kullanacağımı söyleyenler için şunu söylemek isterim! Doğal ahşap ile cephe kaplaması yapan inşaat firmalarının cephelerini 2 yıl önce incelemenizi öneririz. İnşaat sektöründe, cephe ürünleri genellikle sömürge olarak adlandırılır. Çok sayıda ürün çeşidi vardır. Fiyat ve fayda analizi yapılmalı ve iyi hesaplanmalıdır. Avantajlara ek olarak, ucuz cephe kaplaması maliyetli olabilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye normalleşmenin ortasında virüs denetimlerini sıkılaştırıyor
Türkiye normalleşmenin ortasında virüs denetimlerini sıkılaştırıyor
Aşı ile hastaneye yatışlar önleniyor
Aşı ile hastaneye yatışlar önleniyor