Dış cephe sistemlerinde çığır açacak yeni makineler

Dış cephe sistemlerinde çığır açacak yeni makineler

Söve kesim makine dış cephede kullanılan strafor ve stropiyer bloklarına şekil vermektedir.

Dış cephe sistemlerinde çığır açacak yeni makineler
Dış cephe sistemlerinde çığır açacak yeni makineler ahmet
Bu içerik 2500 kez okundu.

Söve kesim makine dış cephede kullanılan strafor ve stropiyer bloklarına şekil vermektedir. Bu şekilleri Titanyum Tel ile vermektedir. Bu şekiller akrilik ya da harç ile kaplanır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra dış cephe kaplaması gerçekleştirilebilir.

Cnc makine çeşitleri çok fazla püskürtme, karıştırma, kaplama, kesim, gönyelime. Bu makineler insan performansının dışında çok daha etkili bir performans sergilemektedir. Makine gücünü ön plana alarak performansı en üst düzeye çıkartıyor.

İnşaat sektöründe çok sık kullanılsa da en çok kullanıldığı yer söve yalıtım olarak söyleye biliriz.

Cnc kesim makineleri strafor ve stropiyer blok kesimi yapan bu söve makinesi. Blok kesimi dışında 3d işleme de yapıyor olabilmektedir.  

Cnc karıştırma makineleri en çok merak edilen makineler diye biliriz. Bu makineler akrilik tutkal yapıyor. Karıştırma makineleri günümüzde çok teknolojik kum, su vb. gibi maddeleri otomatik olarak kendisi hesaplayıp karıştırma işlemini yapıyor. Bu size hem zaman hem hız katıyor.

Cnc kaplama makinesi strafor üzerine akrilik tutkal veya harç kaplama yapıyor. Bu kaplamaları söve kaplama kalıpları ile yapabilir.

Cnc püskürtme makinesi günümüzde cnc karıştırma makinesi gibi ilgi odağı olmak durumunda. Cnc püskürtme makinesi tam otomatik püskürtme yapmaktadır. Bu püskürtmeler genellikle aynı kalınlıkta ve straforun düzenini bozmayacak şekilde püskürtür. 2 tabanca ile püskürtme işlemini gerçekleştirmektedir.

Söve Makine Fiyatları Nedir? Söve makinası fiyatları makine çeşitlerine göre değişim göstermektedir. Bu makineler; kesme, karıştırma, kaplama, püskürtme vb. gibi çeşitleri bulunuyor. Kaplama makinesi şekilli straforun üstüne akrilik kaplama yapıyor. Karıştırma makinesi akrilik karıştırma işlemini yapmaktadır.

Full Sistem Makineleri

CNC STARFOR KESİM MAKİNESİ

3D DÖNER TABLA MODÜLÜ

SÖVE KAPLAMA MAKİNESİ

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ 1000 KG

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK        

EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ                         

EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI

OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ

KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ

STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak programlar ile farklı ebatlarda farklı malzemeleri keser. Sünger kesim makinesi fiyatları nedir? Nerede bulabilirim? Öncel Cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere