Diş Beyazlatma Nasıl Gerçekleşir?

Diş Beyazlatma Nasıl Gerçekleşir?
Diş Beyazlatma Nasıl Gerçekleşir? Harun antepli
Bu içerik 996 kez okundu.

Diş beyazlatma oldukça önem gerektiren ve düzenli aralıkla yapılması gereken bir işlemdir. Sararmış ve estetik durmayan dişlerden rahatsız olan kişilerin tercih ettiği bir yöntem olsa da güçlü ve sağlıklı dişler için de gerekli bir uygulamadır. Diş beyazlatma yöntemleri genel anlamda değişiklik gösterir. Jeller yardımıyla yapılan diş beyazlatma yöntemlerinin yanı sıra lazer ve ağartma gibi yöntemler de tercih edilebiliyor. Tüm bunlar tamamen diş doktorunun ve diş yapısının oluşumuna göre belirleniyor. Yapılan kontrol sonucunda hangi yöntemin uygulanacağı seçiliyor. Bu süreçte diş beyazlatma fiyatları da fazlasıyla merak ediliyor.

Diş Beyazlatma İşlemi Ücretleri

Her ne kadar diş sağlığımıza dikkat etsek de bazı dış etkenlerden dolayı zamanla dişlerde renk değişikliği ve sararma görülür. Bunun için de diş beyazlatma yöntemleri en iyi sonucu almak için tercih edilir. Diş beyazlatma fiyatları bu sorunu yaşayan kişilerin merak ettiği konulardan biridir.

Diş beyazlatma fiyatları 2021 yılında güncel liste olarak yayınlanmıştır. TDB tarafınca hazırlanmış olan bu fiyat tarifeleri Keskin dış kliniğimizde uygulanmaktadır. Ancak fiyatlandırmaya ek olarak hastaların diş yapıları ve işlem süreci de fiyata yansıyabilir. Bunun için öncelikle diş beyazlatma işlemi yaptırmak isteyen hastaların klinik ile irtibata geçerek öncelikli kontrollerini yaptırması önemlidir. Böylece kliniklerimizde diş yapınız ve hassasiyetine göre uygun fiyatlarda diş beyazlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Diş beyazlatma işlemi ile uzun vadede sağlıklı ve estetik duran dişlere sahip olabilirsiniz.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere