Dikey Isıtıcı Hakkında

Dikey Isıtıcı Hakkında
Dikey Isıtıcı Hakkında Admin
Bu içerik 3898 kez okundu.

 

Soğuk kış günlerinin kurtarıcısı dikey ısıtıcı her yere taşınabilme özelliğine sahiptir. Ülkemizde dört mevsim yaşanmaktadır. Kış aylarının bazı günleri çok soğuk geçer. Kalorifer, soba gibi ısıtıcıların yetersiz kaldığı günler olur. Veya sonbahar gibi merkezi ısıtma sistemlerinin çalışmadığı zamanlarda ek ısıtıcılara ihtiyaç duyulur. Son teknoloji kullanılarak üretilen cihazlar, daha konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Dikey Isıtıcı Özellikleri

İnsanlar sevdiklerinin güvende olmasını isterler. Bundan dolayı tehlike içeren cihazları kullanmak istemezler. Modern dikey ısıtıcı modelleri üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Dijital ayarlama özelliğine sahip olan cihazlarda iki ayrı mod bulunur. Isıtılacak mekanın büyüklüğüne göre 900 W veya 1800 Watt olarak çalıştırılabilir. Termostatı ayarlanabilir. Isıya dayanıklı malzemeden üretilen cihazda devrilme emniyeti bulunur.  Sacdan üretilen gövde mikro ısıtıcı özelliktedir. Kademeli güç özelliği bulunan cihazın 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Dikey Isıtıcı Fiyatları

Değişik özelliklerle donatılan dikey ısıtıcı farklı modellerle çeşitlendirilmiştir. Evlerde sıklıkla kullanılan ürünler işyerlerinde, cafelerde ve halka açık mekanlarda da kullanılmaktadır. Infrared teknolojisi kullanıldığından ışıkla ısı kaynağı aynı anda kullanılabilmektedir. Enerji tasarrufu sunan cihazların fiyatları modellerine ve malzeme kalitesine göre değişmektedir. Kaliteli ve ekonomik modellere https://www.kumtel.com/dikey-isitici adresinden ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere