Dermoskin BB Krem

BB krem nedir diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda Dermoskin BB Krem 5’i bir arada ürünümüzün özellikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmiş olacaksınız.

Dermoskin BB Krem
Dermoskin BB Krem
Bu içerik 0 kez okundu.

BB krem nedir diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda Dermoskin BB Krem 5’i bir arada ürünümüzün özellikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmiş olacaksınız. Tüm cilt tipleri için ideal bir ürün olan Dermoskin BB krem, sahip olduğu kapatıcı özelliği sayesinde cildinizdeki renk eşitsizliğinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Ürün tek başına makyaj bazı olarak da kullanıma alınabilir. Cilt üzerindeki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya, cildin nemlenerek sağlıklı bir görünüm kazanmasına da yardımcı olmaktadır. Cilt kusurlarının giderilmesini destekleyen Dermoskin BB krem ürünü sedefli yapıya sahiptir. Bu özel yapı cildin canlanarak sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Genç ve kusursuz görünen bir cildin ilk adresi olan BB krem ürünü aynı zamanda cildi UVA/UVB ışınlarına karşı da korumaktadır. Ürün güneş koruyucu özelliği ile desteklenerek özel olarak formüle edilmiştir.

Vitaminler İle Desteklenmiş 5’i bir arada bb krem

Birbirinden özel mineral ve vitaminler ile desteklenerek hazırlanmış olan Dermoskin BB krem ürünü sayesinde hayalini kurduğunuz cilde merhaba diyebilirsiniz. Ürünün içerisinde yer alan C vitamini cildin sıklaşmasına imkan tanımaktadır C vitamini sayesinde ciltte ki pigment oluşumu baskılanarak cilt tonunun rengi açılmaktadır. Güçlü antioksidan özelliği ve içeriğindeki E vitaminiyle  cildin rahatlayarak yatışmasına yardımcı olmaktadır. Cilt epitalizasyonunun hızlanmasını destekleyen E vitamini aynı zaman da serbest radikallerinde azalmasına olanak tanımaktadır. Onarıcı mekanizmalar uyarılırken aynı zaman da cilt UV ışınlarına karşı da korunmuş olur. Ürünün en önemli özeliği ise A vitamininde yer almaktadır. Bu vitamin özü sayesinde hücre yenilenmesi artar ve deri üzerinde ki enzimatik aktivite de artmış olur. A vitamini sayesinde aynı zaman da epidermisin kalınlaşmakta ve hasar olan bölgenin rejenerasyon  olması desteklenmektedir. BB krem içerisinde yer alan Panthenol özü cildin nem tutma kapasitesinin artmasına olanak tanımaktadır. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren cildiniz elastikiyetini koruyacaktır. Panthenol özü aynı zaman da cildin yeniden yapılanmasına imkan tanımaktadır. Eğer hem sağlıklı hem de ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak istiyorsanız Dermoskin BB krem ürünü ile tanışabilirsiniz. 

Daha fazla detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.  www.dermoskin.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor