Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri

İstanbul’un denize sıfır tek Premium Projesi, SeaPearl Ataköy İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi olan SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunmaktadır.

Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri
Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

İstanbul’un denize sıfır tek Premium Projesi, SeaPearl Ataköy İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi olan SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunmaktadır. Projede, açık ve kapalı yüzme havuzunun dışında, her bloğun altında, fitness, yoga salonu ve dinlenme alanları, tenis kortu, basketbol-streetball sahaları, kültür fizik, yoga-pilates salonları, tırmanma alanı, koşu-bisiklet-yürüyüş yolları, biyolojik gölet ve peyzaj alanları da yer alıyor. Avrupa yakasının en çok değer gören ve görmeye de devam edecek projelerinden biri olan SeaPearl Ataköy sizleri ağırlamayı bekliyor. SeaPearl Ataköy yatırımcılar içinde çok değerli bir proje. Son 2 yıldır ‘’İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi’’ seçildi. Bu projede yer almak için halen geç kalmış sayılmazsınız. SeaPearl İstanbul, ilk kez ve sadece 100 ünitede sınırlı olarak, 60 aya 0 vade, 120 aya 0,45 vade ile satışta.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort