Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri

İstanbul’un denize sıfır tek Premium Projesi, SeaPearl Ataköy İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi olan SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunmaktadır.

Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri
Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

İstanbul’un denize sıfır tek Premium Projesi, SeaPearl Ataköy İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi olan SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunmaktadır. Projede, açık ve kapalı yüzme havuzunun dışında, her bloğun altında, fitness, yoga salonu ve dinlenme alanları, tenis kortu, basketbol-streetball sahaları, kültür fizik, yoga-pilates salonları, tırmanma alanı, koşu-bisiklet-yürüyüş yolları, biyolojik gölet ve peyzaj alanları da yer alıyor. Avrupa yakasının en çok değer gören ve görmeye de devam edecek projelerinden biri olan SeaPearl Ataköy sizleri ağırlamayı bekliyor. SeaPearl Ataköy yatırımcılar içinde çok değerli bir proje. Son 2 yıldır ‘’İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi’’ seçildi. Bu projede yer almak için halen geç kalmış sayılmazsınız. SeaPearl İstanbul, ilk kez ve sadece 100 ünitede sınırlı olarak, 60 aya 0 vade, 120 aya 0,45 vade ile satışta.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi