Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri

İstanbul’un denize sıfır tek Premium Projesi, SeaPearl Ataköy İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi olan SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunmaktadır.

Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri
Denize Sıfır Seapearl Ataköy Evleri zgtanitim
Bu içerik 16 kez okundu.

İstanbul’un denize sıfır tek Premium Projesi, SeaPearl Ataköy İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi olan SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunmaktadır. Projede, açık ve kapalı yüzme havuzunun dışında, her bloğun altında, fitness, yoga salonu ve dinlenme alanları, tenis kortu, basketbol-streetball sahaları, kültür fizik, yoga-pilates salonları, tırmanma alanı, koşu-bisiklet-yürüyüş yolları, biyolojik gölet ve peyzaj alanları da yer alıyor. Avrupa yakasının en çok değer gören ve görmeye de devam edecek projelerinden biri olan SeaPearl Ataköy sizleri ağırlamayı bekliyor. SeaPearl Ataköy yatırımcılar içinde çok değerli bir proje. Son 2 yıldır ‘’İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi’’ seçildi. Bu projede yer almak için halen geç kalmış sayılmazsınız. SeaPearl İstanbul, ilk kez ve sadece 100 ünitede sınırlı olarak, 60 aya 0 vade, 120 aya 0,45 vade ile satışta.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'