Delikli Köşe Profili

Delikli Köşe Profili
Delikli Köşe Profili Admin
Bu içerik 1356 kez okundu.

 

İnşaatların inşa sürecinde en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi de delikli köşe profili ürünleridir. Bu ürünler, inşaatların inşa sürecinde alçı ve sıva yapılırken, duvar köşelerine montajı yapılıyor. Daha sonra daha belirgin ve pürüzsüz bir hale getiriliyor. Bu sayede daha keskin bir köşe ortaya çıkıyor.

Duvar ve asma tava köşelerinde, dikliği sağlamak ve herhangi bir olası darbelere karşı köşeleri korumak için delikli köşe profil ürünleri üretilmiştir. İnşaatın birçok alanına uygulanabilen bir özelliktedir. Esnekliği ve hafifliği sayesinde, şekil alabiliyor ve istediğiniz yere rahatça monte edilebiliyor. Aynı zamanda ürün pürüzsüz ve kesin bir köşe sağladığı içinde, sizlere muazzam bir dekorasyon hazırlıyor.

 

Delikli Köşe Profili Avantajları

 

Delikli köşe profili modelleri, ortalama 0.35 mm. ve 0.40 mm. kalınlığa sahip bir ürünlerdir. Modelden modele, kalınlığı ve boyutu değişebiliyor. Bu sayede yapıdaki her köşeye ve kenara rahatlıkla uygulanabiliyor. Uygulanan köşeyi tamamen koruyor. Hasarlara ve darbelere karşı, kırılma etkisi engelleniyor. Bununla birlikte estetik bir köşe sağlamaktadır. Bu sayede dekoratif bir karede oturmak mümkün oluyor. Montajı pratik ve çok kolay bir şekilde yapılmaktadır.

İnşaat malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden olmasının yanı sıra, uluslararası inşaat sektörünün her alanında da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle duvarların kenar ve köşelerinde kullanılmaktadır. Bunun yanında, kapı ve kolon köşelerinde de montajı yapılabiliyor. Her köşeye ve kenara uyum sağladığı da aşikar bir durumdur.

 

Delikli Köşe Profili Fiyatları

 

İnşaat sektöründe sıklıkla karşımıza çıkan delikli köşe profili ürünleri, fiyat bakımından çok ekonomiktir. Ekonomik fiyatlı olduğundan ayrıcalıklı bir yanı olduğunu söylemek de mümkündür. Sıva ve alçı yaparken, duvar köşeleri çok önemli kısımlardır.

Keskin ve pürüzsüz olması lazım! Bunun yanında darbelere karşı son derece dayanıklı olması lazım. Bundan dolayı çok uygun fiyatlı olan ürün tam size göre hazırlandı. Elbette ki delikli köşe profilleri sayesinde yaşam alanlarının çok daha güvenli bir şekilde inşa edilmesi de mümkün olmaktadır. Siz de uluslar arası kalite standartlarındaki delikli köşe profillerine sahip olmak için http://www.vesnametal.com.tr/urunlerimiz/delikli-kose-profili/ internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi