Cuma Mesajları

Evrensel olarak düşündüğümüzde geniş din mezhepleri bulunmaktadır. Müslümanlık, Hristiyanlık, Yahudilik, Sünnilik, Kataloliklik ve daha birçok din veya mezhep sayabiliriz.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları seobaz
Bu içerik 0 kez okundu.

Evrensel olarak düşündüğümüzde geniş din mezhepleri bulunmaktadır. Müslümanlık, Hristiyanlık, Yahudilik, Sünnilik, Kataloliklik ve daha birçok din veya mezhep sayabiliriz. Bu din veya mezheplerin ise belirli bir ibadet günleri, ayları bulunmaktadır.

Müslümanlığın da birçok ibadet günleri, ayları bulunmaktadır. Ancak en çok tekrarlanan ve hiçbir zaman değerini kaybetmeyen Cuma günü Müslümanlık inancına sahip insanların en önemli günü olmuştur.  Bu gün içerisinde bu güne özel Cuma namazı kılınır, cumanın ehemmiyet ve hikmeti ile alakalı bilgiler mesajlara güzel bir dil ile yazılıp sevenler ile paylaşılır.

Peki, Cuma günleri mesaj atmalarının sebebini hiç düşündünüz mü? Bunun sebebi insanların aralarında ki iletişimi az da olsa kuvvetlendirmek için ibadetlerini hep beraber yapmak için kimi zaman hatırlatmak için mesela örnek vermek gerekirse; Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.  Hayırlı cumalar. Mesela bu mesajda birlik çağırısı yapıyor biz Müslümanlar olarak her zaman birlik ve beraberlik olması dileğiyle gibi bir anlam çıkarabiliriz. Cuma mesajları her zaman bizim için hayatımızda önemli faktör olarak rol oynayacaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı