Cristiano Ronaldo, vergi kaçakçılığıyla suçlanan Real Madrid'i terk etmek istiyor

Real Madrid'in Cristiano Ronaldo vergi kaçakçılığı suçlamasıyla "üzgün" ve ayrılmak istiyor, oyunun yakınında bir kaynak BBC'ye verdiği demeçte.

Cristiano Ronaldo, vergi kaçakçılığıyla suçlanan Real Madrid'i terk etmek istiyor
Cristiano Ronaldo, vergi kaçakçılığıyla suçlanan Real Madrid'i terk etmek istiyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

İspanyol savcılar arasında, Ronaldo, 32 suçladılar yetkilileri defrauding o yalanladı vergi milyonlarca avroluk.

Kaynağı ekledi: "Dürüst, iyi karakter ve herşey yolunda gitti.

Gerçek sözleşmesinde 1 milyar euro (874.88 milyon sterlin) serbest bırakma maddesi var.

Kaynak ekledi: "Çok üzgün ve çok üzgün.

"İspanya'da kalmak istemiyor, şu an ayrılmak istiyor."

 

Ronaldo'nun ilk hat-trick atış

Manchester United'dan Real'e 2009'da 80 milyon avroya giren Ronaldo, Kasım 2016'da Avrupa şampiyonu ile beş yıllık bir anlaşma imzaladı .

Çin potansiyel bir hedef olacaktı, ancak Portekiz'in ileri tarafının danışmanları, muhtemelen ya Paris St-Germain'e geçmek ya da Premier League'e dönmek için Avrupa'da kalmasını tercih ediyordu.

Real'in Şampiyonlar Ligi'ni üç kere kazanmasına ve La Liga'yı iki kez kazanmasına yardım eden Ronaldo, 2011-2014 yılları arasında vergiyi 14.7 milyon avro (13 milyon pound; 16 milyon dolar) değerine düşürmekle suçlanıyor.

Real Madrid bir açıklama yaptı Oyuncularına "tam güven" verdiklerini ve masumiyetini kanıtlayacağından emin olduklarını söyledi.

2016-17 yılları arasında Ronaldo, Real'in 2012 yılından beri ilk kez İspanyol unvanını kazanmasına ve Şampiyonlar Ligi'ni elinde tutmasına yardımcı oldu .

2008'de Manchester United ile Şampiyonlar Ligi'ni kazanan Ronaldo, en yakın meydan okuyucusu olan Barcelona'nın Lionel Messi'sinden 11 daha rekor bir rekorla gol attı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi