ÇOCUKLARINIZ İÇİN YAZ SPOR OKULU

Kişisel yeteneklerini kaliteli bir eğitimle birleştirmeyen hiçbir başarılı sporcu yoktur.Çocuklarımız kaliteli bir eğitim ile başarılı bir sporcu olabilirler. Bunun için onları küçük yaşlarda spora yönlendirmeli ve özelliklerine, yeteneklerine uygun alanlarda onları destek olmalıyız.

ÇOCUKLARINIZ İÇİN YAZ SPOR OKULU
ÇOCUKLARINIZ İÇİN YAZ SPOR OKULU ahmet
Bu içerik 87 kez okundu.

Kişisel yeteneklerini kaliteli bir eğitimle birleştirmeyen hiçbir başarılı sporcu yoktur.Çocuklarımız kaliteli bir eğitim ile başarılı bir sporcu olabilirler. Bunun için onları küçük yaşlarda spora yönlendirmeli ve özelliklerine, yeteneklerine uygun alanlarda onları destek olmalıyız. 15 yaş altı tüm çocukları çok geç kalmadan spor okulları ile tanıştırmalısınız. 4 yaşında itibaren kayıt alan Galatasaray Bahçelievler Spor Okulları ile çocuklarınızın yeteneklerinin küçük yaşlarda keşfedilmesine fırsat verin.

4 yaşlarındaki bir çocuğu sizin belirleyeceğiniz bir spor branşına yönlendirmek de haksızlıktır. Yönlendirmeyi onun yeteneklerini iyi analiz ederek yapmalısınız.

Teknolojik gelişmeler ve ortaya çıkan kötü alışkanlıklar çocuğumuzun iyi bir birey olarak yetişmesinin önündeki büyük engellerdir. Dışarının tehlikelerinden korkan anne baba çocuğunu dışarıya çıkarmak istememekte, sürekli evde kalan ve hareketsiz olarak yaşayan çocukta ise sağlık problemleri ortaya çıkmaya başlamaktadır. Sürekli evde kalan ve internet dünyasının kötü yönleri ile tanışan çocuklar gelecek için çok tehlikeli bir sürece girmektedirler.

Çocuklarımızı hayata en güzel şekilde hazırlamak en büyük görevimizdir. Bu nedenle çocuklarımızı kaderlerine terk etmek yerine onları doğru yönlendirelim. Onlar başarsın biz onurlanalım.

Çocuklarınızı eve hapsetmeyi bırakın. Galatasaray Bahçelievler Spor Okulları tarafından düzenlenen yaz spor okulu faaliyetleri ile çocuklarınızın hem eğitim almalarını hem de eğlenmelerini sağlayın. 4 ile 15 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen yaz spor okulu ve basketbol okulu ile, jimnastik, dans, tiyatro gibi birçok alanda uzman doktorlar ve antrenörler tarafından çocuğunuzun eğitim almasını sağlayın.

En verimli spor dallarının başında gelen basketbol branşına 4 yaşından itibaren çocuklarınızı gönderebilirsiniz. Benim çocuğum topu kaldıramaz, potaya yetiştiremez diye düşünmeyin. Uzmanlar tarafından her yaş grubuna uygun toplar ve basket ekipmanları geliştirilmiş ve kullanılmaya başlanılmıştır. Okul tarafından düzenlenen basketbol kursu ile sizin çocuğunuz büyük Galatasaray ailesinin bir parçası olabilir. Başarılı ve devamlı bir eğitimle birlikte alt yapılarımızda spor yapmaya devam edebilir ve gelecek için çok büyük adımları birlikte atma başarısı yakalayabilir.

Galatasaray Bahçelievler Spor Okulları’nın hizmetleri hakkında bilgi almak ve irtibat kurmak içinwww.galatasaraybahcelievler.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması