Clooneys'in ikizleri var Ella ve Alexander

Clooney ve eşi Amal Alamuddin Clooney Salı günü ikonlarını bir oğlan ve bir kızla karşılarken, sözcüsü Stan Rosenfield aracılığıyla bugünkü bir e-postayla yayınladığı şakadan yapılan açıklamaya göre.

Clooneys'in ikizleri var Ella ve Alexander
Clooneys'in ikizleri var Ella ve Alexander Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

"Bu sabah Amal ve George, Ella ve Alexander Clooney'i hayatlarına davet ettiler Ella, Alexander ve Amal sağlıklı, mutlu ve iyi geçiyorlardı George sakinleşti ve birkaç gün içinde iyileşmesi gerektiğini söyledi.

Son birkaç yıldır dünya Clooney'nin asla, asla yapmadığı konulardaki tutumlarını tersine çevirmesini izledi: Oturun, tekrar evlenin (1989 ila 1993 yılları arasında aktrist Talia Balsam'la evlendi) veya çocuk sahibi.

Aktör, Lübnan-İngiliz bir insan hakları avukatı olan Amal Alamuddin'i bir araya getirip ertesi yılın Nisan ayında önerdiği 2013'te değişti.

Clooneys'in çocuk bezlerine doğru yürüyüşü ve eşleşmeleri resmi olarak Eylül 2014'te Venedik'teki evlilik yıldönümü ve ardından InStyle dergisinin sayfalarında sergilenen yıldız töreni ile birlikte başladı. Kutlamalara katılan arkadaşlar arasında Bono, Matt Damon, Ellen Barkin, Emily Blunt ve John Krasinski ile Bill Murray yer aldı.

Düğün günlerinden bu çift, 2015 Altın Küre ve Cannes Film Festivali'nden Yıllık Dünya Ekonomik Forumundaki Davos'taki Netflix belgesel Beyaz Kasklarını destekleyen bir Ocak olayına kadar birçok Hollywood ve hayırsever etkinlikte ortaya çıktı.

Davos'ta Amal'ın gebeliği üzerine yapılan spekülasyonlar dedikodu bloglarını aydınlatmaya başladı ve Şubat ayının başında The Talk'un Julie Chen resmen fasulyeyi havaya döktü. Chen, gündüz programında "Beyonce, süperstar bekleyen tek süper yıldızı değil" dedi.

Ve böylece, çarpma izlemesi ciddiyetle başladı. Amal, Birleşmiş Milletler'de Irak'taki ISIS suçlarıyla ilgili bir soruşturma başlatmak için yasal çalışmalarına devam etmiş olsa da, medyada yer alan pek çok kişi sadece analık giysilerine odaklanmak için ateş altında kaldı.

Amal'ın hamilelik döneminde Clooney, bebeklerin cinsiyetlerini öğrenmemeyi tercih ettiğini söyledi (arkadaşlarından birkaç gag hediye etmesine rağmen). "Bu söylentinin nereden geldiğini bilmiyorum, bir oğlan çocuğa ve bir kıza gideceğiz, kendimiz bilmiyoruz ve bilmek istemiyoruz" dedi.

Dördüncü aile nerede yaşayacak?

Tüm işaretler en azından şimdilik İngiltere'ye işaret ediyor. Clooneys, ikizlerin doğumundan önce Oxfordshire'daki 17. yüzyıldan kalma malikânelerini kapsamlı bir şekilde yenileyerek bir yıldan fazla harcadı. Ancak, seçenekler var: Clooney, Studio City, California ve Como Gölü, İtalya'daki evlerin sahibidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort