Çin'de fakirlere karılarını paylaşmayı teklif ettiler

Çin'de fakirlere karılarını paylaşmayı teklif ettiler
Çin'de fakirlere karılarını paylaşmayı teklif ettiler Admin
Bu içerik 804 kez okundu.
"Bu sorun geleneksel öğretilerden ileri geldi". Çin'in Çjetszyan Üniversitesi profesörü Se Tszoşi Çin Halk Cumhuriyeti'nde (ÇHC) gözlemlenen cinsiyet bərabərsizliyini düzeltmek için fakir ailelerden olan erkeklere karılarını paylaşımı çağrısı yaparak tüm dünyada hareketli debatlara neden oldu. Çin'de 118 oğlana 100 kız düşüyor, bu ise dünya nüfusunun cinsel yapısında büyük farktır. Alimin göre, bu sonuca, ailelerde özellikle oğlan çocuğuna öncelik verilmesi geleneği ile "Bir aile - çocuk" politikasının kombinasyonu yol açtı. Çin şehirlerinin zenginleştirilmesi ve nüfusun artırılması daha çok kadının mega kentlere taşınarak köyde cinsiyet farkını derinleştiriyor. Yüzlerce halk adamı ve sosyal ağ kullanıcıları profesör Seni maneviyat eksikliği ve teklifinin yasa dışı olmasında suçluyorlar. Kadın kolluk örgütünün mensubu Tszun Sün ekonomistin çağrısını kötü görerek onu sesksist buldu. "Bu sorun erkeği kadından üstün tutan geleneksel öğretilerden kaynaklanmaktadır. Şimdi erkekler üzerinde odaklamak çözüm öneriliyor. Bu çok komik ", - hukuk korumasının söyledi. Ama Se inat ediyor ki, 2020 yılı için PRC-da 30-40 milyon arası bekar erkek olacak. ekonomiste göre, fakir subaylar ekonomik dengesizlik olan Güney-Doğu Asya ve Afrika devletlerinden olan mülteciler ile evlenebilirler. Bunun yanı sıra, bir çok köylüler komşu Burma ve Vietnam'dan olan kızlarla aile kurarlar.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort