Çikolata ve Bonibon

Çikolata ve Bonibon

Çikolata ve Bonibon
Çikolata ve Bonibon Emre
Bu içerik 267 kez okundu.

Gelişmiş ülkelerin tamamı üretim ve sanayileşmeye önem verir. Dünya hızla gelişirken gıda endüstrileri de o ölçüde gelişiyor. Avrupa'nın en büyük gıda üreticileri sektör liderliklerini korurken dünyadan birr çok ülke de kendi çikolata ve gıda maddelerini üretiyor.zEN markası ile üretim yapan Zen Çikolata'da bu iş yerlerinin başında geliyor.

Draje başta olmak üzere, bir çok çikolata ve pralin çeşidinin kendi tesisinde üreten firma, Türkiye'nin lokomotif üreticileri arasında gösteriliyor. İnsan sağlığına zararlı olmayan tamamen doğal yağlar, ve pancar şekeri kullanan firma tüm dünyaya pralin bonibon draje ve çikolata kaplı drajeler üretiyor.

Karadeniz fındığı ve dünyanın en iyi kakaosunu birleştiren firma, doğal pancar şekeri ile ürünler üretiyor. Sağlıkı bir nesil için sağlıklı üretimin önemini bilen firma, ekonomiye katma değer sağlıcak bir çalışan grubu ile İSTANBUL'DAN tüm dünyaya ürün ihraç ediyor. Kendi hattında ürettiği vermicelli, pralin, kokolin, fındıklı ve fıstıklı drajeler, renkli draje ve küvertür çikolata çeşitleri ile geniş bir ürün gamına sahip oluyor.

Siz de gönül rahatlığı ile çocuklarınıza Zen Çikolata'nın ürünlerini yedirebilir, sağlıkla nesiller büyütebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U17 Milli Takımı'nda ilk hedef Elit Tur'a katılmak
U17 Milli Takımı'nda ilk hedef Elit Tur'a katılmak
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur programı açıklandı