Cihangir'in sokak hayvanları yeni evleri

Beyoğlu Belediyesi tarafından İstanbul'un Cihangir Parkı'nda kurulan hayvan barınağında yaşayan pek çok hayvan, 4 Nisan Dünya Çapında Hayvanlar Günü için düzenlenen bir etkinlikte yeni evler buldu.

Cihangir'in sokak hayvanları yeni evleri
Cihangir'in sokak hayvanları yeni evleri Admin
Bu içerik 384 kez okundu.

 

Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan ve şarkıcılar istanbul escort Yusuf Güney ve Leman Sam ile aktris Duygu Yetiş'in de aralarında bulunduğu ünlü Türk ünlüleri, etkinliğe “evlat edinme, alışveriş yapma” mesajı vermek üzere diğer birçok insanla katıldı. 

“Birçok kedi ve köpek terkedilmiş ve barınaklar yeterince dolu. Evcil hayvan dükkanlarından satın alınmak yerine benimsenmelidirler. Bir ay önce bir köpeği evlat edindim. İnsanlar genellikle soyağacılara sahip olmak isterler ama başıboş olanlar onları eve getirdiğinizde size nasıl teşekkür edeceklerini biliyorlar ”diyor Yetiş. 

Demircan etkinlikte bir kedi ve bir köpeği kabul etti. 

“Cihangir kedileriyle ünlüdür. Burada hayvanlara sevgi ile bakan birçok insan var. İşimizi başıboş kediler ve köpekler için yapıyoruz. İnsanları bencil olmamak için çağırıyoruz. Hepimiz bu evrenin bir parçasıyız. Bütün canlıları korumalıyız. Ekolojik dengede önemli bir yere sahipler ”dedi.

 

hayvanlar başıboş hayvanlar cihangir nisan 4 dünya sokak hayvanları gün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Ailemi Seviyorum Projesi Başladı
Denizli'de Ailemi Seviyorum Projesi Başladı
Denizli'de Kalitesiz kömüre geçit yok
Denizli'de Kalitesiz kömüre geçit yok