Cherry Stalk Powder Artık Türkiye’de !

Cherry Stalk Powder Artık Türkiye’de !
Cherry Stalk Powder Artık Türkiye’de ! Emre
Bu içerik 572 kez okundu.

Form ürünü olarak 18. Yılını kutlayan Cherry Stalk Powder Helder Grup tüm dünyada satış rekorları kıran ürününü Türkiye’de satışa sunmaya başladı 50 Euro ile tüm dünyada satışa sunulan ürünün içeriğinde tamamen organik olup başlıca kiraz sapı tozu, mate yaprağı, kuşburnu, sandaloz sakızı, zerdeçal,biberiye, curcumin, matcha gibi güçlü antioksidan kaynakları toplanmış durumda. Günümüzde masa başında oturan kişilerin oldukça tercih ettiği bu ürünün sadece ABD de aktif 10 Milyon kullanıcısı bulunmakta olup Türkiye’de hedef kitlesi kısa sürede hızla artmaya devam ediyor.

Cherry stalk powder Türkiye direktörü Adem Zeki Gül ‘’ürünümüz tüm dünyada kabul görmüş kalite standartlarına uygun ve yan etkisi olmadan rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Hamile annelerimiz dışında tüm bireyler rahatlıkla kullanabilir ve erkek kadınlar için uygundur’’ derken şase formatında toz olarak geliştirildiğini dile getiriyor. Toz olmasının amacının ince bağırsakta emiliminin direk gerçekleştiğini dile getiren Adem Zeki Gül kadın ve erkeklerin ihtiyacının bu ürün sayesinde karşılanacağını dile getirdi.

Cherry Stalk Powder İçeriği ve Kullanımı

Cherry stalk powder içeriği her paketi 10 gr şaseden oluşmakta olup. Her kutu içerisinde 300 gr 30 şase bulunmaktadır. Her gün toplamda 3 şase tüketilebilmektedir. Ancak aç karnına tüketimi uygun olmaktadır. Bu sayede etkisi daha iyi olacaktır. Süt, yoğurt, ve su ile de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firma lezzetini ön plana çıkararak son teknoloji üretim esası ile Türkiye’de uzun süre konuşulacak bir ürün olmayı hedefliyor. Türkiye’de 46.000 Kadın 30.000 Erkek hedef kitlesi ile beraber toplam 76.000 kişiye ürününü göndermiş olan Helder Grup 1 milyon kişiye ürününü ilk etapta ulaştırmayı hedefliyoruz. İçerik konusunda kiraz sapı etken maddesi olan ürünün içerisinde başlıca Kiraz Sapı Tozu,moringa yaprağı tozu, yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, yeşil çay, maça kökü tozu, kekreyemiş bulunmakta olup gıda boyası içermemekle beraber tüm onay belgeleri mevcuttur.

https://cherrystalkpowder.com/

.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere