Charlie Gard'a yardım etmek isteyen Amerikalı doktor İngiltere'ye uçmaya hazırlanıyor

Charlie Gard'a yardım edebileceğini iddia eden ABD'li bir doktor, ölümcül hastalığı olan bebeği incelemek üzere Londra'ya uçmaya hazırlanıyor.

Charlie Gard'a yardım etmek isteyen Amerikalı doktor İngiltere'ye uçmaya hazırlanıyor
Charlie Gard'a yardım etmek isteyen Amerikalı doktor İngiltere'ye uçmaya hazırlanıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Dr Michio Hirano, 11 aylık yürümeye başlayan çocuğu ilk kez muayene etmek için Pazartesi günü Londra'daki Great Ormond Street Hastanesi'ni (GOSH) ziyaret edecek.

Çocuğun annesi Chris Gard ve Connie Yates, uzmanı GOSH yetkilileri ile yasal mücadelenin son turunu izleyen Charlie için son umut olarak görüyorlar.
İngiltere'deki doktorlar, nadir bulunan bir genetik durumdan mustarip beyin hasarına sahip olan Charlie'nin ölmesine izin verilmesi gerektiğini savundu.


Ancak ailesi, New York'taki Dr Hirano tarafından denetlenen ve GOSH uzmanlarının yardım etmeyeceğini düşündüğü bir tedavi davasından geçmesini ister.
Şimdiye kadar mahkemeler çocuk hastanesi ile anlaştı ancak Bay Gard ve Bayan Yates, Cumhurbaşkanı Francis'e yeni dava açmaları için yeni kanıtlar bulunduğu görüşündeler.
Dr Hirano, yargıçla son Perşembe günü New York'tan bir video bağlantısı vasıtasıyla seslendi.


Ona şu anda Nisan ayında mevcut olmayan klinik verileri bulunduğunu ve tedavinin 'denemeye değer' olduğuna hala inandığını söyledi.
Doktor, Charlie'nin kas gücünde% 10'luk bir iyileşme şansı ve beyin işlevinde 'küçük ama önemli' bir iyileşme olabileceğini tahmin etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu