Charlie Gard'a yardım etmek isteyen Amerikalı doktor İngiltere'ye uçmaya hazırlanıyor

Charlie Gard'a yardım edebileceğini iddia eden ABD'li bir doktor, ölümcül hastalığı olan bebeği incelemek üzere Londra'ya uçmaya hazırlanıyor.

Charlie Gard'a yardım etmek isteyen Amerikalı doktor İngiltere'ye uçmaya hazırlanıyor
Charlie Gard'a yardım etmek isteyen Amerikalı doktor İngiltere'ye uçmaya hazırlanıyor Admin
Bu içerik 45 kez okundu.

 

Dr Michio Hirano, 11 aylık yürümeye başlayan çocuğu ilk kez muayene etmek için Pazartesi günü Londra'daki Great Ormond Street Hastanesi'ni (GOSH) ziyaret edecek.

Çocuğun annesi Chris Gard ve Connie Yates, uzmanı GOSH yetkilileri ile yasal mücadelenin son turunu izleyen Charlie için son umut olarak görüyorlar.
İngiltere'deki doktorlar, nadir bulunan bir genetik durumdan mustarip beyin hasarına sahip olan Charlie'nin ölmesine izin verilmesi gerektiğini savundu.


Ancak ailesi, New York'taki Dr Hirano tarafından denetlenen ve GOSH uzmanlarının yardım etmeyeceğini düşündüğü bir tedavi davasından geçmesini ister.
Şimdiye kadar mahkemeler çocuk hastanesi ile anlaştı ancak Bay Gard ve Bayan Yates, Cumhurbaşkanı Francis'e yeni dava açmaları için yeni kanıtlar bulunduğu görüşündeler.
Dr Hirano, yargıçla son Perşembe günü New York'tan bir video bağlantısı vasıtasıyla seslendi.


Ona şu anda Nisan ayında mevcut olmayan klinik verileri bulunduğunu ve tedavinin 'denemeye değer' olduğuna hala inandığını söyledi.
Doktor, Charlie'nin kas gücünde% 10'luk bir iyileşme şansı ve beyin işlevinde 'küçük ama önemli' bir iyileşme olabileceğini tahmin etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?