takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Carsipazar.shop Geliyor…..

Carsipazar.shop Geliyor…..

Carsipazar.shop Geliyor…..
Carsipazar.shop Geliyor….. Admin
Bu içerik 1183 kez okundu.

 

Bizler, tutkuyla küçük işletme başarısına odaklanmış bir ekibiz. Birinci sınıf bir sitede teknolojinin de gücünü bir araya getirip kitlelerin erişimini kolay ve erişilebilir kıldığımız bir sitemiz var: www.carsipazar.shop

Sitemiz, ikinci el satış yapanları, ikinci el eşya arayanları bir araya getiren bir site ve mobil uygulamadır. Tüm bizimle birlikte yola çıkanlara desteğimiz fanatiktir ve öğrenmeyi asla ne bırakmayız. Bu yolda yürürken carsipazar.shop, ikinci el satışları geliştirmek, ikinci el anlayışına yeni bir soluk getirmek ve avantajlarını Türkiye’nin bir ucundan diğerine herkesin yaşamasını sağlamak adına kurulmuştur.Mobilyadan, bilgisayara, yapı marketten, giyime, aksesuara, tabletten, telefona, beyaz eşyadan, pet shop ürünlerine kadar birçok sıfır ya da ikinci el ürünlerin satışı yapılabilmektedir. İkinci el al sat işlemlerinin yeni adresi carsipazar.shop’u Play Store ve Google Play’dan telefonunuza da indirebilirsiniz.

Artık ihtiyacınız olmayan eşyaları satmak, carsipazar.shop’u kullanarak mümkün…Tipik bir çevrimiçi pazara kıyasla güçlüklerin çoğundan korunacağınız bu sitede sorunsuz ürünlerinizi satabilirsiniz. Ya da satıştaki ürünlerden alım yapabilirsiniz.Tek tek öğelerle ilgili soruları yanıtlamak, her bir öğeyi farklı bir alıcıya göndermek, iade veya iade edilen ürünleri bırakmak konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Carsipazar.shop, sizi sahtekarlık ve dolandırıcılıklardan koruyan güvenilir tüketiciden tüketiciye alışveriş sağlayan profesyonel bir çevrimiçi mağazadır. Bir alıcı olarak, alımlarınızı aldıktan sonra 15 gün içinde iade etme hakkı da dahil olmak üzere tam AB tüketici haklarıyla korunursunuz.

Çevrimiçi satış yapmanın sizin ulaşamayacağınızın biraz dışında olduğunu hiç düşündünüz mü? Tekrar düşünün. Çevrimiçi bir mağaza açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Carsipazar.shop’ta küçük işletme tüccarlarının kolayca mağaza kurup hızlı satış yapmaya başlaması için önde gelen bir seçim olmaya aday ikinci el al sat uygulaması ve sitesidir. Mevcut sitenizi terk etmenize gerek yok – carsipazar.shop çevrimiçi varlığınızın olduğu her yere eklenebilir. Web siteniz, sosyal medya kanallarınız ve mobil cihazlarınız da dahil olmak üzere birden fazla çevrimiçi mağaza işletme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu yüzden okumayı bırakın ve carsipazar.shop’a gelerek yeni çevrimiçi mağazanızdan satış yapmaya başlayın!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak