takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Çamaşır Makinesi Çamaşırları Sadece Soğuk Su ile Yıkıyor

Çamaşır Makinesi Çamaşırları Sadece Soğuk Su ile Yıkıyor

Çamaşır Makinesi Çamaşırları Sadece Soğuk Su ile Yıkıyor
Çamaşır Makinesi Çamaşırları Sadece Soğuk Su ile Yıkıyor Admin
Bu içerik 956 kez okundu.

 

Çamaşır makinelerinde bulunan gelişmiş teknoloji sayesinde tüm çamaşırlar için en uygun koşullarda yıkama işlemi gerçekleştirilebilir. Böylelikle çamaşırların zarar görmeden, makinede yıkama kolaylığından ve kalitesinden faydalanılması mümkün oluyor. Özellikle de çok sıcak suda yıkanamayacak ve çekebilecek niteliklerde olan çamaşırların yıkanmasında çamaşır makinesinde soğuk su kullanılabilir. Daha sıcak sularda yıkanabilecek ağır kirliliği bulunan çamaşırlar içinde sıcak suda yıkama özelliği bulunmaktadır. Bu kapsamda makinede seçilen yıkama programının su sıcaklığı yüksek olmasına rağmen soğuk suda yıkaması şeklinde bir sorun görülebiliyor. Maltepe Samsung Servisi hizmetleri ile bu sorun için etkin bir çözüm sağlanabilmektedir.

Çamaşır Makinesinin Soğuk Suyla Yıkadığı Nasıl Anlaşılır?

Çamaşır makinelerinde seçilen yıkama programının sıcak su değerlerinde yıkama yapması gerekirken, soğuk su ile yıkadığından şüphelenen kullanıcıların, çamaşır makinelerinde ön kapak camına dokunarak, soğuk mu yoksa sıcak su ile yıkama yaptığını anlayabilmek mümkün değildir. Çekmeköy Samsung Servisi merkezi uzmanları, bunun kolayca anlaşılabileceği çeşitli ipuçları belirtiyor. Bu ipuçlarının en başında da çamaşır makinesinin su tahliye hortumunun elle tutularak, kontrol edilmesidir. Bu şekilde tahliye edilen suyun sıcaklık düzeyinden, makinenin yıkama işlemini sıcak suyla mı yoksa soğuk suyla mı yaptığının anlaşılabilmesi mümkün olmaktadır. Bununla birlikte yıkama sonrası çamaşırları programın hemen bitmesinden sonra çıkartarak da anlayabilmek mümkündür.

Çamaşır Makinesi Soğuk Suyla Yıkama Sorunu Çözümü

Çamaşır makinesinin yıkama programında sıcak suyla yıkama yapması gerekirken soğuk suyla yıkadığı tespit edilirse mutlaka İstanbul Samsung Servisleri merkezi hizmetlerinden yardım alınması gerekir. Çünkü çamaşır makinesinin rezistans, program aygıtı, termostat ve elektrik akımı taşıyan kablolarının herhangi birisinde arıza söz konusu olabilir. Bu parçalardan hangisinde arıza olduğunun belirlenebilmesi için bile mutlaka uzmanlar tarafından özel ekipmanlarla kontrol yapılması gerekmektedir. Çamaşır makinesi için yapılacak kontrollerde arızalı olduğu belirlenen parçalardan program aygıtı haricindeki tüm parçalarda kaliteli ve uzun vadeli bir çözüm amacı ile doğrudan orijinal yedek ile parça değişimi yapılmaktadır. Program aygıtında ise kartın orijinal yedeğinin yüksek maliyetlere yol açması nedeni ile bilgisayarlı ortamda kontrolü yapılarak, onarımı sağlanır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi