Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz Lazer Epilasyon Nedir?
Buz Lazer Epilasyon Nedir? Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kalıcı yoludur. Lazer epilasyon sistemleri, teknolojik altyapının gelişmesiyle beraber daha başarılı ve daha kalıcı sonuçların alınmasını sağlamıştır. Özellikle Buz lazer epilasyon sistemleri arasında en başarılı ve konforlu epilasyon yöntemidir. Buz başlığı sayesinde kişinin herhangi bir ağrı ya da acı duymamasını sağlar. Bununla beraber seans süreleri daha kısadır. Başlıkların buz lazer sisteminde geliştirilmesi ile beraber, kaş arası, kulak içi ya da yüzdeki diğer ufak alanlarda, kalıcı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Buz lazer epilasyonun en büyük avantajlarından biri, yüz gibi hassas bölgelere de uygulanabilmesidir. Eski sistem lazer epilasyon yöntemleri yüze uygulandığında, tüylerin yok edilmesi yerine tüy çıkışını tetiklemekteydi. Bunun sebebi, yüzdeki tüylerin diğer bölgedeki tüylerden daha açık renkte ve daha ince yapılı olmasından kaynaklıydı. Ancak buz lazer epilasyon sayesinde, en ince ve en açık renkli tüyler dahi kalıcı olarak yok edilebilmektedir.

Buz Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Buz lazer epilasyon sistemleri her mevsim uygulanabilmektedir. Yazın özellikle bronzlaştıktan sonra da uygulanabilen tek lazer epilasyon yöntemidir.
• Her cilt tipi için uygundur.
• Buz lazer epilasyon ile tüm vücudun tamamen epilasyon işlemlerine tabii tutulması yaklaşık olarak 40 dakikadır.
• Buz lazer epilasyon 4-6 seansta kalıcı sonuçlar vermektedir.
• Buz lazer epilasyon yöntemi FDA (Food & Drug Administration) onaylıdır.


Buz Lazer Epilasyon Sistemi Nasıl Uygulanır?

Uygulama yöntemi, diode lazer epilasyon ile aynı prensibe sahiptir. Kişinin epilasyonun uygulanacağı gün ya da öncesinde tüylerini jilet yardımıyla kısaltması rica edilir. Ardından epilasyon işlemlerine başlanır. Daha fazla bilgi ve detay için lütfen http://www.marmarahair.com/ adresini ziyaret edin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor