Burun Estetiği Kimlere Yapılır

Burun Estetiği Kimlere Yapılır
Burun Estetiği Kimlere Yapılır Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Burun yüzün merkezinde yer aldığı için güzellik algısını en çok etkileyen organdır. Norveç’te yapılan araştırmalara göre burnu güzel olan insanlar çok daha güzel ve çekici bulunmaktalar. Bu nedenle burundaki en ufak bir kusur bile dış görünüşümüzü tamamen değiştirebilir.

Burnundan memnun olan insan sayısı memnun olmayanlardan çok daha azdır. Her insanın burnunda birtakım problemler yer alır. Bu problemleri ortadan kaldıracak yöntem ise Burun Estetiği yaptırmaktır. Burnumuz bu estetik operasyonundan sonra yüzümüz ile simetrik bir uyum yakalar. Böylece tüm güzellik algılarını yıkmış oluruz ve kendimiz ile çok daha barışık bir yaşantımız olur.

Estetik deyince akla gelen bir diğer konu ise Saç Ekimi yani halk arasında saç dikimidir. Dünya genelinde her yıl milyonlarca insan daha gür saçlara sahip olabilmek için saç ektirmeyi tercih etmektedir.

Karadeniz insanı bilindiği üzere rüzgârının sert olmasından kaynaklı olarak hem kemerli burun yapısına sahip hem de seyrek saçlara sahiptirler. Karadeniz’de yer alan Karadeniz Saç Ekimi firmalarına her gün saç ektirmek isteyen insanlar rağbet göstermekteler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor