Burun Estetiği Kimlere Yapılır

Burun Estetiği Kimlere Yapılır
Burun Estetiği Kimlere Yapılır Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Burun yüzün merkezinde yer aldığı için güzellik algısını en çok etkileyen organdır. Norveç’te yapılan araştırmalara göre burnu güzel olan insanlar çok daha güzel ve çekici bulunmaktalar. Bu nedenle burundaki en ufak bir kusur bile dış görünüşümüzü tamamen değiştirebilir.

Burnundan memnun olan insan sayısı memnun olmayanlardan çok daha azdır. Her insanın burnunda birtakım problemler yer alır. Bu problemleri ortadan kaldıracak yöntem ise Burun Estetiği yaptırmaktır. Burnumuz bu estetik operasyonundan sonra yüzümüz ile simetrik bir uyum yakalar. Böylece tüm güzellik algılarını yıkmış oluruz ve kendimiz ile çok daha barışık bir yaşantımız olur.

Estetik deyince akla gelen bir diğer konu ise Saç Ekimi yani halk arasında saç dikimidir. Dünya genelinde her yıl milyonlarca insan daha gür saçlara sahip olabilmek için saç ektirmeyi tercih etmektedir.

Karadeniz insanı bilindiği üzere rüzgârının sert olmasından kaynaklı olarak hem kemerli burun yapısına sahip hem de seyrek saçlara sahiptirler. Karadeniz’de yer alan Karadeniz Saç Ekimi firmalarına her gün saç ektirmek isteyen insanlar rağbet göstermekteler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek