Burun Estetiği Kimlere Yapılır

Burun Estetiği Kimlere Yapılır
Burun Estetiği Kimlere Yapılır Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Burun yüzün merkezinde yer aldığı için güzellik algısını en çok etkileyen organdır. Norveç’te yapılan araştırmalara göre burnu güzel olan insanlar çok daha güzel ve çekici bulunmaktalar. Bu nedenle burundaki en ufak bir kusur bile dış görünüşümüzü tamamen değiştirebilir.

Burnundan memnun olan insan sayısı memnun olmayanlardan çok daha azdır. Her insanın burnunda birtakım problemler yer alır. Bu problemleri ortadan kaldıracak yöntem ise Burun Estetiği yaptırmaktır. Burnumuz bu estetik operasyonundan sonra yüzümüz ile simetrik bir uyum yakalar. Böylece tüm güzellik algılarını yıkmış oluruz ve kendimiz ile çok daha barışık bir yaşantımız olur.

Estetik deyince akla gelen bir diğer konu ise Saç Ekimi yani halk arasında saç dikimidir. Dünya genelinde her yıl milyonlarca insan daha gür saçlara sahip olabilmek için saç ektirmeyi tercih etmektedir.

Karadeniz insanı bilindiği üzere rüzgârının sert olmasından kaynaklı olarak hem kemerli burun yapısına sahip hem de seyrek saçlara sahiptirler. Karadeniz’de yer alan Karadeniz Saç Ekimi firmalarına her gün saç ektirmek isteyen insanlar rağbet göstermekteler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı