Burun estetiği ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı
Burun estetiği ameliyatı Harun antepli
Bu içerik 12084 kez okundu.

Estetik operasyonlar arasında en sık yapılan estetik operasyonlar burun ameliyatlarıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık çok daha acısız ve kolay olabilen burun estetiği operasyonları her yaş grubundan insanın tercihidir.

Ülkemiz özellikle burun estetiği yani Rinoplasti konusunda dış ülkelerden de birçok hastanın tedavisi konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Sizlerde burun yapınızda hem estetik açıdan hem de nefes alma rahatlığı konusunda bazı sorunlar yaşıyorsanız bu alanda daha önce birçok farklı burun estetiği operasyonu yapan ve oldukça başarılı sonuçlara ulaşan hekimlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda doktor seçiminizi doğru yapabildiğiniz takdirde hayal ettiğiniz buruna sahip olabilirsiniz.

Burun estetiği için doktor seçimi

Her estetik operasyonda olduğu gibi burun estetiği operasyonlarında da doktor seçiminiz çok önemlidir. Seçmiş olduğunuz doktorun bu alanda önemli bir tecrübeye sahip olması bundan sonra yapacağı ameliyatlarda da başarılı olması demektir. Her zaman aranızda iyi bir iletişim kurabileceğiniz, hayal ettiğiniz ve istediğiniz burnu en ince detaylarına göre aktarabileceğiniz bir hekim ile yola çıkmalısınız. Sizin hayal ettiklerinizi anlayabilen hekimler ancak bu doğrultuda sonuçlara ulaşabilecektir.

Burun estetiği alanında Doç. Dr. Sevgi KURT YAZAR ile iletişime geçebilirsiniz. Hayal ettiğiniz burnu anlatabilirsiniz. Ve bunun olabilirliği konusunda en net bilgileri hekiminizden alabilirsiniz.

Doç. Dr. Sevgi KURT YAZAR ile iletişime geçebilir ve ön muayene ile tüm detayları görüşebilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere