takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Bülent Deniz Çuhalı Kimdir?

Bülent Deniz Çuhalı Kimdir?

Evli ve 2 çocuk babası olan Bülent Deniz Çuhalı kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları konusunda uzmanlaşmış bir operatör doktordur.

Bülent Deniz Çuhalı Kimdir?
Bülent Deniz Çuhalı Kimdir? ahmet
Bu içerik 1840 kez okundu.

Evli ve 2 çocuk babası olan Bülent Deniz Çuhalı kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları konusunda uzmanlaşmış bir operatör doktordur. Başarılı olmanın anahtarının sürekli kendisini geliştirmekten geçtiğini çok iyi bilen Çuhalı adımlarını da hep bu şekilde atmıştır. Bu sebeple sürekli yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı eğitim programları almış ve bu programlardan da başarılı bir şekilde geçmiştir. Yine alanı için çok önemli makaleler yazan Çuhalı'nın bu makaleleri birçok farklı tıp dergisinde yayınlanmıştır. Günümüzde bu alanda kendisini geliştirmek isteyen doktor ve doktor adaylarının bu tür makaleleri kesinlikle okumasını tavsiye ediyoruz hepsi oldukça bilgilendirici ve ufku açacak türde makaleler.

Bülent Deniz Çuhalı doktorluk sektöründe kendi geleceğini devlette değil özel sektörde görmüştür. Bu sebeple de 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastanesi'nde çalıştıktan sonra da özel sektöre yönelmiştir. Günümüzde de 2010 yılında açmış olduğu Clinicbdc'de operatör doktorluk yapmaktadır. Bülent Deniz Çuhalı burada yapmış olduğu en önemli şeylerden bir tanesi de şüphesiz ki sosyal medyanın gücüne önem vermesidir. Çünkü günümüzde özel bir kliniğe gidecek olan bir kişi için öncesinde bir bilgi sahibi olması oldukça önemlidir. Bu tür sebeplerden dolayı da açılmış olan bu hesap oldukça etkilidir. https://www.instagram.com/clinicbdc/ 103 bin takipçiye sahip bu hesapta birçok farklı operasyondan paylaşımlar yapılmakta ve kişilerin görüşleri de aktarılmaktadır.

Çuhalı aynı zamanda oldukça aktif bir kişidir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Türk Tabipler Birliği ve daha birçok farklı dernek ve sivil toplum kuruluşunda aktif bir şekilde üyelikleri mevcuttur. Bu üyeliklerde de deneyimlerini sunmaktadır. Bunun yanı sıra Clinicbdc sadece İstanbul'daki kişiler tarafından değil aynı zamanda İstanbul dışı birçok farklı kişilerin de tercih ettiği bir kliniktir. Bülent Deniz Çuhalı ve arkadaşları %100 başarı garantisi vermekte ve bunu da gerçekleştirmektedirler. Hafta içi hizmet veren klinikte 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet almak mümkündür. https://www.clinicbdc.com site adresi üzerinden kendiniz için de müsait olduğunu düşündüğünüz vakit randevu alabilir ve sağlıklı bir yaşama devam edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ortak askeri tatbikatlara başladı
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ortak askeri tatbikatlara başladı
Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi
Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi