Brezilya'yı İngiltere cezaevlerinden kaçan tutsaklar için sorumlu tuttular

RADYO ev sahibi Iain Dale, İşçi Partisi Genel Sekreteri Catherine West'i Brexit'in hapishaneden kaçtıktan sonra öldürdüğünü söyledi.

Brezilya'yı İngiltere cezaevlerinden kaçan tutsaklar için sorumlu tuttular
Brezilya'yı İngiltere cezaevlerinden kaçan tutsaklar için sorumlu tuttular Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Gölge Dışişleri Bakanı, AB tartışmalarıyla hükümetin gündelik işlere (İngiltere cezaevleri dahil) dikkatini dağıttığını ileri sürdü.

LBC'ye çıkarken, 50 yaşındaki bir "Brexit karışıklığı" bakanların zihinlerinin "günlük işyerinde" olmamasına yol açtığını öne sürdü.

"Brexit'ten çok endişe ediyorlar, mahkumları hapishanede tutamıyoruz, hapishaneden kaçıyorlar" dedi.

Ancak Dale şöyle diyor: "Cidden, bunun Brexit ile ne ilgisi var?"

Hornsey ve Wood Green'in milletvekili, Hükümetin, ülkenin karşılaştığı önemli konulara odaklanmadığını ve sağlık sektörünü de içerdiğini doğruladı.

O, "Hükümetin gözünü topun üstünde tutmaması, bir hastanede çalıştıramamasıyla alakalı. 28 güven bugün özel önlemler alıyor, mutlak krizde zihinsel sağlık var.

"Yedi yıl sonra, bu bir karmakarışık ve karışıklıktır."

" Brexit ile hiçbir ilgisi yok  ," dedi Dale.

Geçtiğimiz ay,  BBC gizli bir muhabir hapishane krizini birinci elden tecrübe etti  - çünkü soruşturma için Northumberland'daki bir hapishanede çalışırken mahkûmlar tarafından tehdit edildi.

Gazeteci, kategori C hapishane HMP Northumberland'da iki ay geçirdi ve bir noktada tutuklu tarafından tehdit edildi.

Öte yandan, Avrupa yanlısı Avrupa yanlısı  kampanyacılar Perşembe günü  , Theresa  May'ı, Parlamento'ya final çıkış anlaşmasında "anlamlı" bir oy vermediği takdirde Brexit'teki yeni mahkeme savaşlarına sürüklemekle tehdit etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Merkez Bankası baskı altında hareket ediyor, anahtar oranını artırıyor ve döviz kurunun yükselmesine yardımcı oluyor
Türk Merkez Bankası baskı altında hareket ediyor, anahtar oranını artırıyor ve döviz kurunun yükselmesine yardımcı oluyor
İsrail Parlamentosu,
İsrail Parlamentosu, "Ermeni soykırımı tartışması" nı gündeme getirdi