Brezilya'yı İngiltere cezaevlerinden kaçan tutsaklar için sorumlu tuttular

RADYO ev sahibi Iain Dale, İşçi Partisi Genel Sekreteri Catherine West'i Brexit'in hapishaneden kaçtıktan sonra öldürdüğünü söyledi.

Brezilya'yı İngiltere cezaevlerinden kaçan tutsaklar için sorumlu tuttular
Brezilya'yı İngiltere cezaevlerinden kaçan tutsaklar için sorumlu tuttular Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Gölge Dışişleri Bakanı, AB tartışmalarıyla hükümetin gündelik işlere (İngiltere cezaevleri dahil) dikkatini dağıttığını ileri sürdü.

LBC'ye çıkarken, 50 yaşındaki bir "Brexit karışıklığı" bakanların zihinlerinin "günlük işyerinde" olmamasına yol açtığını öne sürdü.

"Brexit'ten çok endişe ediyorlar, mahkumları hapishanede tutamıyoruz, hapishaneden kaçıyorlar" dedi.

Ancak Dale şöyle diyor: "Cidden, bunun Brexit ile ne ilgisi var?"

Hornsey ve Wood Green'in milletvekili, Hükümetin, ülkenin karşılaştığı önemli konulara odaklanmadığını ve sağlık sektörünü de içerdiğini doğruladı.

O, "Hükümetin gözünü topun üstünde tutmaması, bir hastanede çalıştıramamasıyla alakalı. 28 güven bugün özel önlemler alıyor, mutlak krizde zihinsel sağlık var.

"Yedi yıl sonra, bu bir karmakarışık ve karışıklıktır."

" Brexit ile hiçbir ilgisi yok  ," dedi Dale.

Geçtiğimiz ay,  BBC gizli bir muhabir hapishane krizini birinci elden tecrübe etti  - çünkü soruşturma için Northumberland'daki bir hapishanede çalışırken mahkûmlar tarafından tehdit edildi.

Gazeteci, kategori C hapishane HMP Northumberland'da iki ay geçirdi ve bir noktada tutuklu tarafından tehdit edildi.

Öte yandan, Avrupa yanlısı Avrupa yanlısı  kampanyacılar Perşembe günü  , Theresa  May'ı, Parlamento'ya final çıkış anlaşmasında "anlamlı" bir oy vermediği takdirde Brexit'teki yeni mahkeme savaşlarına sürüklemekle tehdit etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor