Branda Baskı

Branda Baskı

Branda Baskı
Branda Baskı Harun antepli
Bu içerik 649 kez okundu.

Dijital baskı sektörünün ortaya çıkışından öncesinde oldukça popüler bir reklam türü olan matbaa baskıları, şimdilerde de çok profesyonel ve maddi açıdan uygun sistemler ile üretilebilmektedir. Branda baskılar, afiş baskıları olarak da bilinmektedirler. Dijital baskı ile vinil üzerine yapılan bu çeşit uygulamaları yerel reklamcılıkta sıkça görmek mümkündür. Matbaa noktasında en çok gereksinim duyulandır. Bu kadar popüler olmasının altında yatan neden, sağlamlık ve uzun ömürlülüğüdür. Bunun haricinde ekonomik oluşu ve son kullanıcıya direkt hitap diyor olmasından dolayıdır.

Branda baskılar pek çok farklı alanda çeşitli amaçlar ile kullanılabilmektedir. Firmaların logo, ürün, kampanya, indirim, yeni sezonlarının reklamlarını sağlamada, etkinlik ayrıntılarını ve etkinlik tarihlerinin bildirisini yapmada, yerel yönetimlerin duyuru ve faaliyetlerinde, özel gün, bayram ve yıl dönümü tebriklerinde, yeni açılacak olan işletmelerin duyurulmasında, kurum ve kuruluşların tanıtım faaliyetlerinin yapılmasında kullanılabilmektedir. Kullanım alanı fazlası ile geniş olan branda baskı, İstanbul matbaacılar tarafından hizmet dahilinde verilebilmektedir. Uzun yıllardan beri bu yönde hizmetlerini devam ettiren İstanbul matbaacılar, her daim iyi iş çıkarmaya devam etmektedir.

Dükkan ve mağazalarda, sokak ve caddelerde ve daha sayabileceğimiz pek çok yerde asılabilmektedir. Branda baskılarını tercih sebebi haline getiren bir diğer özellik de dükkanlarda tabela gibi de kullanılabilir olmalarıdır. Branda baskılarının reklam gücünün yüksek olmasında büyük faydasının olduğu şimdilerde herkes tarafından kabul görmüş olan bir durumdur. Hedef kitlenin yoğum olarak ziyarette bulunduğu yerlere asılarak amaç güdülebilmektedir. Bayrampaşa matbaacı, branda baskının kullanıcılarına sunuyor olduğu avantajları en doğru ve en eksiksiz düzeyde verebilmektedir. Bayrampaşa matbaacı ile iletişime geçerek bu fırsattan yararlanıp reklamlarınızı en etkili ve özgün biçimde yapabilir, çok kısa süre içerisinde de olumlu geri dönütler alabilirsiniz.

Okunabilirliğin yüksek kalitede olması, brandanın görünürlüğü ve boyutu ile doğru oranlıdır. Bunu verimli şekilde sağlayabilmek için tercih edeceğiniz branda ebatlarını, kullanacağınız alan büyüklüğüne ve şekline göre belirlemeniz gerekmektedir. Bunlar dikkate alınması gereken noktalardır. Siz de araştırmanızı yaptıktan sonra tercihte bulunduğunuz matbaacıya arzu ettiğiniz boyut ve tasarımda branda baskı siparişi verebilir, güven içerisinde hizmeti bekleyebilirsiniz.

 

Kaynak : https://bionmatbaa.com/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25 Ocak'ta 6,5 ​​milyon CoronaVac dozu bekliyor
Türkiye 25 Ocak'ta 6,5 ​​milyon CoronaVac dozu bekliyor
Korsan saldırısından sonra Türk mürettebatıyla Gabon limanında gemi
Korsan saldırısından sonra Türk mürettebatıyla Gabon limanında gemi