Bordo Bereliler Suriye izle

Bordo Bereliler Suriye izle
Bordo Bereliler Suriye izle Emre
Bu içerik 66 kez okundu.

Sadece adıyla bile tüylerinizi diken diken edecek bu yeni askeri savaş filmi, 7 Nisan'da vizyona girecek. Filmin çekimleri için 5 milyon TL harcandığı açıklandı. Günümüz sorunlarına değinmek isteyen bu filmin konusu; Suriye'deki FETÖ bağlantılı bir terör örgütü ve bu terör örgütünün elebaşına yapılan operasyon oldu. DAĞ Filminin gişelerdeki yüksek başarısının ardından çekilen bu film, benzer konulardaki DAĞ fillmiyle rekabete girecek gibi görünse de, yapılan bazı animasyonların çok gerçekci olmadığı aşikar. Örnek verecek olursak, 6 Mart 2017 tarihinde yayınlanan, 1.Fragmanda, 1:27 süresinde 'Mehmet Yüzbaşı' rolüyle Cenk Atan'ın, dışarıya önceden tuzaklamış olduğu, bombayı uzaktan kumanda ile patlatması esnasında içerisinde bulunduğu evin patlayan camlarının, açık bir şekilde animasyon olduğu görünüyor ve çok kaliteli bir animasyon olmadığını, üzülerek söylemek zorundayız. 800kilo patlayıcının kullanıldığı filmde camı patlatmak yerine animasyon kulanmak da biraz eleştri yağmuruna sebep oldu. Ama filmin konusuna değindiğimizde, günümüz sorunlarını göz önüne alan ve çok merak edilen Bordo Bereliler Tim'inin aynı film içerisinde olması merak uyandırmakta. Bordo Bereliler Suriye full hd izle Filminin bazı sahnelerinin çok etkileyici olduğu ancak, bazı sahnelerinin çok kurgu olduğu düşüncesi bir çok eleştirmen tarafından kabul göründü. Yine fragmandan bahsedecek olursak, 1:47 süresinde, terörist karanlık bir odanın içinde çakmağını yakıyor ve aniden karşısında bordo bereli askerini görüyor. Daha sonra bordo bereli asker çakmağa üflerek, söndürüyor. İzleyicinin yüzünde küçük bir tebessüme neden olan, bu sahnenin güzelliği konusunda herkes hemfikir.

Bordo berelilerin, sessiz, ani ve ölümcül saldırılarının olduğu gerçeğini, çok kısa bir sahneye sığdırabilmek iyi bir kurgu ister. Osmaniye'nin Kozan ilçesinde çekilen bu filmde, 800 kilo patlayıcı, 100 araç, 200 farklı alan, yaklaşık 5 bin adet mermi, 4 bin farklı kostümle beraber askeri malzeme, 2 bin figüran ve 170 silah kullanıldı. NTV'nin yaptığı haberde, gerçeği aratmayacak bu film için yayın tarihi mart ayında verilse de, film aslında 7 Nisan'da vizyona girecek. 6 Martta 1. fragmanı yayınlanan Bordo Bereliler Suriye'nin hemen arkasından 10 Mart 2017 günü, BeyazPerde.com'da 2. fragmanı yayınlandı. İlk fragmandan izlediğimiz kadarıyla kaba bir üsluba sahip olabileceğini düşündüğümüz film, ikinci fragmanda daha çok konuşmalara yer vererek, askerlerin kaba bir üslub kullandığını görüyoruz. Öz eleştri yapmak gerekirse kaba bir üslub değil de, sokak ağzıyla konuştukları aşikar. Film içerisinde, haber kanallarını ve askeri resmi bilgileri eleştirildiği açık, şehit olan askerlerin sadece bir sayıdan ibaret olmasından şikayetçi oldukları görünüyor ve aslında çok haklılar. Onların bir; abi, baba, koca olduklarını, onlara seslenirken rakamlarla ve sayılarla seslenilmediğini belirten ikinci fragmandan bunu anlayabiliriz. Türk sinema severleri derinden etkileyen 2.fragmanda, en güzel sözleri işittiğimiz fragmanın son saniyelerinde şu cümle kulaklarımıza geliyor. '' Onlar çatışmaz, onlar öldürür.'' 16 YAPIM'la beraber çalışan, filmin yönetmeni; Erhan Baytimur'a bu güzel film için şimdiden teşekkür ediyoruz. http://www.Hdfilmdefteri.com iyi seyirler diler Filmi Bu Adresten İzleyebilirsiniz: http://www.hdfilmdefteri.com/bordo-bereliler-suriye-izle-full-hd-tek-parca/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin