Bomba iddia: CHP'yi o yönetiyor...

Bomba iddia: CHP'yi o yönetiyor...

Bomba iddia: CHP'yi o yönetiyor...
Bomba iddia: CHP'yi o yönetiyor... Admin
Bu içerik 160 kez okundu.

CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'ın "Ergenekon tutuklularının Tayyip Erdoğan'la anlaştığı" iddiasına, ismini verdiği Prof. Yalçın Küçük'ten yanıt geldi. 5 yıl hapis yatan Küçük, Yarkadaş'ın da aralarında bulunduğu bazı milletvekillerinin "CHP içindeki Fethullah Gülen'in askerleri" olduğunu ileri sürdü.

"FETHULLAH GÜLEN'İN ASKERLERİ"

Küçük şunları söyledi: "Özellikle son ve çok enteresan seçimlerden sonra CHP içinde bir Fethullah grubu oldu. Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Enis Berberoğlu, Utku Çakırözer, bunları Fethullah Gülen'in askeri olarak söyledim. Birkaç kişi daha var, isimlerini ağzıma almak istemiyorum. Burada gördüğünüz insanlar, bunlar Fethullah Gülen'in askerleridir. Bunun için buraya gelmişlerdir. Bunlar bilinmeyen adamlardır. Bir şekilde gelmişlerdir. Bunlar Fethullah Gülen'in CHP içindeki mangasıdır. Onbaşı ise Gürsel Tekin'dir. CHP içinde Fethullah Gülen'in çavuşu, Kemal Kılıçdaroğlu adında birisi."

"TEKİN ARSA ALIR, ARSA SATAR"

İzmir ve İstanbul'da yapılan ön seçimlerin Gürsel Tekin arsa alır, arsa satar. Veznedar adammış. Hiçbir tahsili de yoktur" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Sabah

 

 

 

chp yalçın küçük chp'yi gülen mi yönetiyor chp'yi kim yönetiyor yalçın küçük yalçın küçük açıklamaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizmcilerin yeni gözdesi Denizli Kayak Merkezi
Turizmcilerin yeni gözdesi Denizli Kayak Merkezi
Büyükşehir'den arşiv resimleri sergisi
Büyükşehir'den arşiv resimleri sergisi