Bomb Size Serum Nedir, Nasıl Alınır?

Bomb Size Serum Nedir, Nasıl Alınır?
Bomb Size Serum Nedir, Nasıl Alınır? Harun antepli
Bu içerik 1330 kez okundu.

İnternet sitelerinde hemen her gün yeni bir ürün ve uygulama ile karşılaşabilirsiniz. Hatta bazen bomb size serumu sosyal medya üzerinde bile tanıtıcı reklam ve yazıları görebilirsiniz. Dikkatinizi çekebilecek olan bu ürün de gerek içeriğinde kullanılan bitkisel bileşenler gerek ise kolay ve zahmetsiz kullanımı ile yoğun ilgi görmektedir. Her geçen gün talep edilme oranı artmaktadır. Siz de resmi satış sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla sipariş formu hazırlayabilirsiniz. Form üzerinde adınız, soyadınız, adresiniz için ayrılmış alanlar bulunmaktadır. Her biri için doğru ve eksiksiz olarak detayları işleyebilirsiniz. Ödeme tipi ve kargo şirketi için de seçim yapabilirsiniz.

Orijinal Ürün!

Sipariş formunuzda bu üründen kaç adet istediğinizi belirtebilirsiniz. Buna göre stoklarımızdan orijinal ürün ya da ürünleriniz temin edilir. Hazırlanmak üzere paketleme servisine gönderilir. Özenle hazırlanan paketiniz kargo aracılığı ile size ulaştırılır. Orijinal yani güvenlik etiketli ürün sahibi olarak üzerinde yazan açıklamalara da ulaşmış olursunuz. Ürün adı, içeriği, kullanım şekli, saklama koşulları, üretici ve ya ithalatçı firma adı gibi pek çok ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Kargom Nerede?

E-ticaret sektöründe yapılan alışverişlerde gönderim kargo şirketi yardımı ile yapılmaktadır. Kaliteli ve güvenli Aras Kargo, MNG kargo ve PTT Kargo ile bir ile iki iş gününde paketiniz adresinize kadar gönderilmektedir.

Kapıda Ödeme Yöntemi

Kargo teslimatı adresinizde yapılırken nakit para ve ya kredi kartı ile yapılan ödemedir. İnternet üzerinden havale, EFT yapma seçeneğiniz bulunmaktadır.

İçerik ve Kullanım

Serum 12 adet ve 5 ml olarak paketlenmiştir. Bitkisel ürünü bölge üzerine masaj ile uygulayabilirsiniz.

Güncel Fiyatlar

1 kutu   ( 1 * 12 adet ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Bomb Size Serum ( 2 * 12 adet ) 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Bomb Size Serum ( 3 * 12 adet ) 199 tl + ücretsiz kargo, 4 kutu Bomb Size Serum ( 4 * 12 adet ) 249 tl + ücretsiz kargodur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere