takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Bölgesel Yağlara ve Selülit’e CoolSculpting Sayesinde Veda Edeceksiniz!

Bölgesel Yağlara ve Selülit’e CoolSculpting Sayesinde Veda Edeceksiniz!

Bölgesel Yağlara ve Selülit’e CoolSculpting Sayesinde Veda Edeceksiniz!
Bölgesel Yağlara ve Selülit’e CoolSculpting Sayesinde Veda Edeceksiniz! Admin
Bu içerik 616 kez okundu.

 

Dönemimizin getirisi olan ve her insanın başına gelebilecek olan bölgesel fazlalıklar, bölgesel yağlar, büyük bir estetik sorunudur. Bu problemle baş edebilmek adına geliştirilmiş olan son teknoloji yöntemi olan coolsculpting uygulaması, diğer bir isimle soğuk lipoiz uygulaması, herhangi bir ağrı, acı ya da sızı gerektirmez ve başarılı sonuçlar alınmasını sağlar. Çok merak edilen ve çok tercih edilen bu yöntem hakkında uygulayıcısı olan ve alanında uzman olan CoolClinic ile görüşmeler sağladık. Soğuk lipoliz nedir, nasıl uygulanır vs. gibi çok sayıda soruya da cevap almış olduk. İşte bilinmesi gereken tüm detaylar…

 

     İçinde bulunduğumuz dönemden geçmişe doğru bir yolculuk yapacak olursak eğer aslında ne çok şeyin değiştiğini görebiliriz. Tüm bu büyük değişim aslında teknoloji kavramının hayatımıza girişi ile olmuştur. Teknoloji dönemi başladıktan sonra her şey hem çok hızlı gelişti hem de işlerimizi kolaylaştırıcı yönde ilerledi. Tabi tüm bu güzel gelişmelerin yanı sıra ayrıca kötü yanları da bulunmaktadır. Örneğin bu kadar gelişme ve kolaylaşma süreci ile birlikte tembellik, temposuz ve hareketsiz yaşam da birlikte geldi. Bu sadece bir örnek ve daha bunun gibi çok sayıda örnek verilebilir. Bütün bu değişimler aslında peşi sıra fazla kiloyu, bölgesel birikimleri de getirdi ve estetik olarak sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Bununla birlikte de estetik alanda gelişmeler yaşanarak insanlar görselliğe çok daha fazla önem vermeye başladı. Bu sebeple de bölgesel kilolara karşı yöntem geliştirildi ki bu yöntem tüm dünya tarafından yoğun ilgi görmektedir. Soğuk Lipoliz uygulaması ya da coolsculpting uygulaması, kısa süre içinde kalıcı olarak yağlardan kurtulmayı sağlamaktadır. Peki ya nasıl uygulanır?

 

Coolsculpting Nasıl Uygulanır?

 

    Uygulamada büyük başlı aletler kullanılır ki bölgede çok sayıda hücreye ulaşılabilsin. Ortalama 45 dakika süren uygulamada yağ hücreleri dondurulur ve donan yağ hücreleri büzüşerek yapısal bozulmaya uğrar. Bozulan bu yağ hücreleri de metabolizma aracılığıyla vücudumuzdan uzaklaştırılır. Uzaklaşma da lenf sistemi aracılığıyla idrar yoluyla olur.

 

Kimlere Uygulanmaz?

  • Hamileler
  • Emzirme döneminde olanlar
  • Soğuğa karşı hassasiyeti olanlar
  • Mantarlı bölgeler
  • Kurdeşen ve deri hastalıkları
  • Fıtık
  • Raynaud hastaları
  • Kan sulandırıcı ilaç kullananlar

 

    Eğer siz de bölgesel kilolardan bu yolla kurtulmak istiyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilir ve hem daha detaylı bilgiler edinebilir hem de kafanızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ortak askeri tatbikatlara başladı
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ortak askeri tatbikatlara başladı
Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi
Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi