takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 BOĞA BURCU ERKEĞİ GENEL ÖZELLİKLERİ

BOĞA BURCU ERKEĞİ GENEL ÖZELLİKLERİ

BOĞA BURCU ERKEĞİ GENEL ÖZELLİKLERİ
BOĞA BURCU ERKEĞİ GENEL ÖZELLİKLERİ Emre
Bu içerik 769 kez okundu.

Boğa burcu umudun burcu olarak bilinmektedir. Burçlar kuşağı içerisinde en belirgin burçtur. Genel olarak sorumluluk sahibi, insancıl, güçlü ve sabırlı bir yapıya sahiptir. Ruhsal varlığı ve maddesel varlığı birbiri ile eşitlenmektedir. Genellikle sabit fikirlidirler. Hayat onlar için siyah beyaz bir filmden farksızdır. Fakat boğa erkeği ve boğa kadını birbirinden ayıran bazı özellikleri mevcuttur. Bu yazımızda boğa burcu erkeğinin belirgin özelliklerini bulabilirsiniz.

 

Boğa burcu erkeği özellikleri kendisine has kişisel özellikler ile dikkat çekmektedir. Boğa burcu erkeği dürüst, güçlü, hareketli ve inatçı bir yapıya sahiptir. Özellikle sinirlendiği zaman oldukça inatçı olmaktadırlar. Karşısındaki insan çok sevdiği birisi de olsa kendisinden asla ödün vermemektedirler. Hayatı ile ilgili bir karar aldığı sırada ne olursa olsun onun peşinden gitmektedir. Verdiği kararlardan döndürmek neredeyse imkânsız olarak gözükmektedir. Her ne kadar hareketli de olsa bazı durumlarda sakin görünüme bürünmektedirler.

 

Fiziksel anlamda ise yapılı bir görünüm içerisindedir. Boğa burcu erkeği genellikle orta boylu ve iri bir burna sahiptir. Gözleri belirgin büyüklüktedir. Genellikle saçları kumral ve gürdür. Sağlığına ve görünüşüne oldukça dikkat etmektedir. Bir boğa burcu erkeği kendilerine bakım yapmayı ve bakmayı bir iş haline getirmektedirler. Fiziksel olarak çekiciliğe sahip oldukların farkındadırlar. Ancak boğa burcu erkeği vücudunda boyun bölgesi en zayıf bölgedir. Kendisini çevreye göstermek için dikkat çekici hareketler sergilemektedirler. Bir boğa burcu erkeği özelliği ise sessiz kalmaktan asla hoşlanmazlar. Sürekli konuşma içerisindedirler. Karşısındaki kişi ile çok sesli bir ses tonu ve açık bir dille iletişim halindedirler.

 

Venüs, iki burç üzerinde etkisini göstermektedir. Boğa burcu erkeği üzerinde etkisi olan Venüs, maddi Venüstür. Yani boğa burcu erkeği çalışkan, üretken ve maddi işlere bağlı bir yapıdadır. İşlerine oldukça düşkündür. İşlerinde ve kendi hayatlarında gerçekçi bir hedef koymaktadırlar. Yaptığı işi en iyi şekilde yapmak için azimli bir tutum sergilemektedirler. Koydukları hedeflere mutlaka ulaşmaktadırlar. Bir iş verildiğinde mutlaka o işi sonuna kadar bitirmesi gerekmektedir. İş hayatında sorunlara karşı pratik çözümler geliştirmektedir.

 

Boğa burcu erkeği ilişki hayatında oldukça beğenilir. İlişkilerinde partnerlerine fedakâr bir tutum sergilemektedir. İlişkilerde hep sabırlı ve ağırbaşlı olan taraftır. Karşı cinsten huzur ve güven aramaktadırlar. Genellikle ciddi ve uzun soluklu sürdürmek istemektedirler. İlişkilerinde en kıskanç taraf olarak bilinmektedirler. Lüksten hoşlandıklarından dolayı özel günlerde pahalı hediyeler almaktan çekinmezler. Fakat savurgan değildirler. İlişkilerinde karşı tarafa hep dostça yaklaşmaktadırlar. Evli boğa burcu erkeği özelliklerinden birisi evine ve eşine bağlı bir hayat sürmekten mutluluk duymaktadır. Evlilikleri boyunca sosyal bir yaşama sahip değildirler. Evlilik içerisinde yaşadığı sorunlara karşı hep yapıcı davranmaktadır. Ancak aşırı derecede kızgınsa eşini kıran bir insana dönüşmektedir. Ev işlerinde eşine yardım etmekten çekinmemektedirler. Çocuklarına ayrı bir düşkünlüğü bulunmaktadır ve iyi bir babadır. Sadece kendi çocuklarını değil her çocuğa yaklaşırken şefkatle bakmaktadırlar. Ancak çocuklarını büyütmede sert ve disiplinlidir. Çocuklarına karşı böyle bir tutum sergilemesi çocuklarını geleceğe sağlam adımlarla basmasını sağlaması içindir.

 

Boğa erkekleri kendi kuracağı ailesine önem verdiği kadar kendi anne ve babasına da önem vermektedir. Bu özellikleri çocukluğundan itibaren sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyduklarından kaynaklanmaktadır. Hayatın en mutlu olduğu anılar anne ve babası ile yaşadığı zamanlardır. Yakın akraba ziyaretlerine ve ilişkilerine önem vermektedirler.

 

Boğa burcu erkeği özellikleri olarak, arkadaşlık ilişkilerinde oldukça başarılıdırlar. Çevresindeki insanlara karşı bağ kurmaktadırlar. Arkadaşlarını sever ve sayarlar. Onları hayatının içerisine koyar ve vakit geçirmeyi çok severler. Fakat her arkadaşını dost olarak kabul etmemektedirler. Dostlarını özveri ile seçmektedirler. Gerçekten dost olduğu insanlara karşı sırt çevirmemektedir. Yarı yolda bırakmayı ve ihanet etmeyi asla düşünemezler. Derdi olan dostlarına karşı onları dinlemekte ve dostları ile dertleşmektedir. Elinden geldiği kadar dostlarına yardım etmektedir. Sıcakkanlı bir tutumda olduklarından dolayı boğa burcu erkeği dostlarına verdiği değer en üst seviyededir. Bundan dolayı en sadık ve en sağlam dostluklar kurabilen bir burç olarak bilinmektedirler. Ayrıca boğa burcu erkeği dostlarına karşıda kıskanç bir tutum sergilemektedir. Dostlarını kimse ile paylaşmak istememektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak