Bodrum'da Araç Kiralama Prosedürleri Nelerdir?

Bodrum araç kiralama hizmeti için genel bilgi...

Bodrum'da Araç Kiralama Prosedürleri Nelerdir?
Bodrum'da Araç Kiralama Prosedürleri Nelerdir? Emre
Bu içerik 56 kez okundu.

            Yaz denince ilk akla gelen tatil yörelerinden bir tanesi Bodrum'dur. Yerli - Yabancı tatilcilerin vazgeçilmezi olan Bodrum kiralık oto konusunda da müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

 

 Araç kiralama aşamaları nelerdir;

 

            Bodrum kiralık araç imkanı ile ister kara yolu ulaşımında, ister havayolu ulaşımı sonrası, transfer imkanlarında en çok tercih edilen şirketler arsında yer almaktadır. Tatil programı gerçekleştirilirken öncelikle güzergah belirlenmekte, daha sonra kalınacak olan otel - pansiyon ya da tail köyü seçilmektedir. Son aşama ulaşımın ayarlanmasıdır. Yurtiçinden seyahat edecek olan tatilciler genellikle kara yolunu tercih ederek, özel araçları ya da Bodrum rent a car araçları ile gezerek ulaşımı gerçekleştirmeyi tercih etmektedirler.

 

 Araç kiralamak İçin gerekli evraklar nelerdir?

 

            Firmanın sunmuş olduğu araç kiralama hizmeti için istenen evraklar içerisinde; öncelikli olarak kimlik kartı ve ehliyet gelmektedir. Kiralama işlemi gerçekleştirecek olan kişi yabancı ya da yurt dışnda yaşıyor ise mutlaka pasaport bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Prosedürün gerçekleştirilmesi için kimlik, ehliyet ve kredi kartı bilgileri yetkili kişilere verilerek, ilgili formlar doldurulup, imzalandıktan sonra araç kiralama işlemleri tamamlanmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli BB Başkanı Zolan; Avrupa ile iç içe olan dinamik bir şehiriz
Denizli BB Başkanı Zolan; Avrupa ile iç içe olan dinamik bir şehiriz
Diriliş'te Osman Gazi'yi Oynayacak Kişi Belli Oldu
Diriliş'te Osman Gazi'yi Oynayacak Kişi Belli Oldu