BMW Yedek Parça

BMW Yedek Parça
BMW Yedek Parça Admin
Bu içerik 1304 kez okundu.

 

Motor yağının dört işlevi vardır: yağlama, koruma, soğutma ve temizleme. Başka bir deyişle: performans, uzun ömür, dayanıklılık ve emisyon. Motorun iç kısımları tamamen merallerden oluşur: çelik, alüminyum, magnezyum, titanyum, vb. metal üzerindeki temas, her iki yüzeyde ısı ve aşınma oluşturan sürtünme yaratır. Yağ, motor bloğunun, krank milinin, bağlantı çubuklarının, piston tabanlarının etrafına pompalanır ve metal üzerindeki metal temasını ortadan kaldırmak veya azaltmak için silindir kafasına aktarılır. En iyi motor yağları, motorun iç kısımlarını güçlü bir yağ tabakası ile kaplar ve gücünü aşırı sıcakta bile korur. Daha fazla ısı ve stres ve daha yüksek kaliteli bir yağ gerekir.

BWM modelinize göre motor yağı seçimi veya Bmw Yedek Parça için tavsiyeler almak için YEDPAMA uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Mini Cooper Yedek Parça


MINI Cooper motorunuzun bakımı söz konusu olduğunda, tüm yağlar eşit olarak üretilmez. Mini’niz, diğer Premium Avrupa otomobil markaları gibi, daha yüksek performans ihtiyacını karşılamak için sentetik yağ gerektirir. Yüksek Performanslı sentetik 5W–30 Yağ en çok tercih edilen ve önerilen motor yağı türüdür.  Bu sentetik yağlar Mini motorlarının uzun ömürlü sınıflandırma değerlerini karşılar yani yanlış yağ kullanırsanız bu uzun ömür süresini kısaltmış olursunuz. Ayrıca, yaşadığınız yerin iklimine ve sürüş koşullarına bağlı olarak da çeşitli tip sentetik yağlar kullanmak durumundasınız.

Siz ve MINI Cooper'ınız için en iyi yağ hakkında daha fazla ayrıntı için uzman teknisyenlerimizle iletişime geçebilir diğer Mini Yedek Parça önerileri hakkında da fikir alabilirsiniz.

Land Rover Yedek Parça


İlk Land Rover motorları çok temel yağ tiplerine ihtiyaç duymuştur, ancak motorların karmaşıklığı arttıkça ve gelişimleri farklı gereksinimleri ortaya çıkardıkça motor yağlarından istenen özellikler de değişti. Eski tip araçlarda geleneksel yağlar yaygın olarak kullanılırken günümüz markalarında özel tasarlanmış sentetik yağlar tercih edilmektedir. Sonuç olarak aracınızın kullandığı yağ türü ne olursa olsun, en iyi ve en verimli şekilde çalışmasını sağlamak için her zaman gerekli yağ değişiminin takibinde kalmak önemlidir.

Yağ değişiminin geldiğini fark ettiğinizde, uzmanlarımızın desteğiyle her zaman ihtiyacınız olan en uygun motor yağını en iyi fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca Land Rover Yedek Parça ihtiyaçlarınız hakkındaki sorularınızı yanıtlayabilir istediğiniz parçaları kapınıza kadar ulaştırabilirsiniz.

Jaguar Yedek Parça


Motor yağları özellikle Jaguar gibi performans araçlarının en öneli parçalarından biri haile gelir. Bu yağlar, Jaguar motorlarının kesin gereksinimlerine uyup, yakıtlar, motor yağları ve şanzıman sıvılarındaki potansiyel yakıt tasarruflarını sağladığı gibi karbon salınımının da önüne geçmelidir. Bu sayede en iyi performans elde edilip motor ömrü uzatılırken çevrenin de korunması sağlanmış olur. Bu nedenle, Jaguar için hangi motor yağının önerildiği sorusu söz konusu olduğunda, yanıt uzman ekibimizce kısa sürede size verilir ve gerekli yönlendirmeler yapılarak ihtiyaçlarınızın hızlı bir şekilde karşılanması sağlanır. Jaguar Yedek Parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz firmamızdan Jaguar marka aracınızın yaşına, motor hacmine ve modeline göre en uygun motor yağlarını seçmeniz de mümkündür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi