Bloode, Kanın Sudan Daha Kalın Olduğunu Kanıtlıyor

Yunanlıların diğer Yunanlılarla aynı kan türlerine bağlanabileceği bir çevrimiçi ağ olan Bloode, insanları kan bağışında bulunmaya da teşvik ediyor. Fikir, 2012'de Natalia Kritsali ve Natalia Bougadeli'nin hala öğrenciler olduğu ve bir sorunla karşı karşıya kaldığı Bougadeli'nin büyükannesinin kan alması gerektiğine başladı.

Bloode, Kanın Sudan Daha Kalın Olduğunu Kanıtlıyor
Bloode, Kanın Sudan Daha Kalın Olduğunu Kanıtlıyor Admin
Bu içerik 90 kez okundu.

 

Bloode'un amaçları arasında kan bağışçılarının oranının artırılması ve kan bağışı hakkında bilgilendirilmesi ve teşvik edilmesi bulunmaktadır. İlk çevrimiçi topluluğu kurma vizyonları gerçekleştirildi.

2017 yılında Bloode 4,500 gönüllü kan bağışçısı topladı , 191 kan isteğini yerine getirdi ve 55 kan bağışını organize etti. Ve en önemli başarıları: İhtiyacı olan insanlar için 1.025 litreden fazla kan bağışladı.

Göre X-Pat Atina : Bloode kadrosunda artık 26 yeni gönüllü iki ana gruba büyüdü. Verimliliğini ve artan ihtiyaçlarını karşılamak için yönetim ekibini, kuruluşun kurucu üyesi olan Cumhurbaşkanı Natalia Krizali ve İş Geliştirme Direktörü (ReGerenation) üyeleri ile yeni bir Yönetim Kurulu oluşturarak güçlendirmeye karar verdiler. Giorgos Nikolettakis (CEO, 100 Mentor) ve Angeliki Papadopoulou (Kurumsal İşler Memuru, Nestlé Hellas). Ayrıca örgütün kurucu üyesi olan Alexandros Sotiropoulos da Genel Müdür ve Genel Sekreterin görevlerini üstlendi.

Bloode, kan bağış programlarına başlamak için 10 yeni şirket ve üç kuruluş ile ortaklıklar geliştirdi ve bu da gönüllü faaliyetlerini artırdı. Ortaklıklar arasında , kan bağışında daha fazla Hellen'e sahip olma çabalarına yardımcı olan Bodossakis Vakfı ve Onassis Vakfı yer alıyor.

Site, ziyaretçilere her yıl 700 binden fazla kanın ihtiyaç duyduğunu hatırlatıyor; sadece yüzde 35'i gönüllü kan bağışçılarından toplanırken, en büyük kan yüzdesi yedek bağışçılardan, yani akraba ve arkadaşlarından toplanıyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?