Bir tuşa dokunarak gizlenmiş işlemler

Yunanistan'daki işletmeler üzerindeki zorlayıcı yüksek vergi talepleri, perakendecilerdeki vergi kaçakçılığının evrimine yol açmıştır; bu da artık nakit kayıtlarındaki teknolojik hileleri kullanarak daha karmaşık yöntemler içermektedir.

Bir tuşa dokunarak gizlenmiş işlemler
Bir tuşa dokunarak gizlenmiş işlemler Admin
Bu içerik 72 kez okundu.

 

“Bizim için tamamen yeni bir probleme karşı geliyoruz: İncelememizi gerçekleştirmek için bir yemek servisine giriyoruz ve tek düğmeyle sahibi, bir makbuzla müşterileri vermediği son işlemlerin tamamını silebilir ama sadece İkinci bir elektronik arşivde kayıtlı, "Yunanistan'ın kuzeyinde bir vergi müfettişine göre.

Tüketicileri, pompalara takılan uygulamalar ve bunlara bağlı olan tirajlar aracılığıyla tüketicileri dolandıran akaryakıt istasyonlarındakine benzer şekilde çalışan elektronik vergi mekanizmalarını anlatıyor.

Bu mekanizmalar, her işletmenin kendi hesaplarını yansıtmak için kullanmak zorunda olduğu resmi donanım-yazılım sistemlerine dayanmaktadır. Ancak, kanunun vergi mekanizmasının açıklamasında, esas olarak donanım üzerinde odaklanarak, yazılımı kötü niyetli uygulamaların merhametine bırakmıştır.

Örneğin, Orta Makedonya'daki Katerini'deki büyük bir gıda hizmeti işletmesinde, denetim ekipleri, elektronik vergi mekanizmasının sadece 160 bin avroya veya yüzde 10'dan az olmasına rağmen, çeyreklik cironun 1,65 milyon avroya ulaştığını keşfetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'