Bir Tıkla Konya’da Olan Biten Her şey Elinin Altıda

Bir Tıkla Konya’da Olan Biten Her şey Elinin Altıda
Bir Tıkla Konya’da Olan Biten Her şey Elinin Altıda Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Konya ile ilgili aradığın her bilgi bu sitede yer alacak. Konyalı isen sitemizin müdavimi olacaksın. En son  Konya haber , en yeni gelişmeler, kim nerede kiminle her konudan haberdar olacaksın. Şehrimizde gerçekleşen tüm etkinlikler ile ilgili bilgi sahibi olacağın https://www.konyadaneleroluyor.com/ seni hayatın içerisine alarak sosyalleşmeni sağlayacak.

Konyalılar için hazırlanmış bu güzel site üzerinden şehrimize özel açılışlar, fuarlar, kültür sanat söyleşileri, sinema-tiyatro, spor gibi birçok kültürel ve sanatsal aktiviteden ve eğitimden haberdar olabilirsin.  Konya etkinlik  konularında her türlü duyuruya tek bir tık ile ulaşabilirsin. Ücretsiz, kolayca bilgiye ulaşılabilen, karmaşadan uzak sade ve içi dolu bir portal olan sitemizi beğenerek takip edecek; sosyal hayata daha planlı, daha aktif şekilde katılabileceksin. Bu güzel Mevlana şehrinde gezip görebileceğin birçok mekan yer almakta.

Konya’da nerelere gidilmeli, kültürel mirasları neler gibi birçok konuda tüyolara sahip olabileceksin. Şehirde yer alan indirim ve kampanya fırsatları ile coşacak ve her zaman yüksek kaliteye en ekonomik yoldan ulaşabileceksin. Tamamen seni düşünen; Konyalıların severek takip edeceği bir platform olmanın yanı sıra Konya’nın vizyonunu sunan bir site senin için hazırlandı.

Üyelik yok, herhangi bir ödeme yok. Tamamen Konya Halkına hizmet eden Konya etkinlik   sitemizi her gün takip edin ve hayata dair fırsatları kaçırmayın. Etkinliklerden, kampanyalardan şimdi yararlanmaya başlayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı