Bir Tıkla Konya’da Olan Biten Her şey Elinin Altıda

Bir Tıkla Konya’da Olan Biten Her şey Elinin Altıda
Bir Tıkla Konya’da Olan Biten Her şey Elinin Altıda Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Konya ile ilgili aradığın her bilgi bu sitede yer alacak. Konyalı isen sitemizin müdavimi olacaksın. En son  Konya haber , en yeni gelişmeler, kim nerede kiminle her konudan haberdar olacaksın. Şehrimizde gerçekleşen tüm etkinlikler ile ilgili bilgi sahibi olacağın https://www.konyadaneleroluyor.com/ seni hayatın içerisine alarak sosyalleşmeni sağlayacak.

Konyalılar için hazırlanmış bu güzel site üzerinden şehrimize özel açılışlar, fuarlar, kültür sanat söyleşileri, sinema-tiyatro, spor gibi birçok kültürel ve sanatsal aktiviteden ve eğitimden haberdar olabilirsin.  Konya etkinlik  konularında her türlü duyuruya tek bir tık ile ulaşabilirsin. Ücretsiz, kolayca bilgiye ulaşılabilen, karmaşadan uzak sade ve içi dolu bir portal olan sitemizi beğenerek takip edecek; sosyal hayata daha planlı, daha aktif şekilde katılabileceksin. Bu güzel Mevlana şehrinde gezip görebileceğin birçok mekan yer almakta.

Konya’da nerelere gidilmeli, kültürel mirasları neler gibi birçok konuda tüyolara sahip olabileceksin. Şehirde yer alan indirim ve kampanya fırsatları ile coşacak ve her zaman yüksek kaliteye en ekonomik yoldan ulaşabileceksin. Tamamen seni düşünen; Konyalıların severek takip edeceği bir platform olmanın yanı sıra Konya’nın vizyonunu sunan bir site senin için hazırlandı.

Üyelik yok, herhangi bir ödeme yok. Tamamen Konya Halkına hizmet eden Konya etkinlik   sitemizi her gün takip edin ve hayata dair fırsatları kaçırmayın. Etkinliklerden, kampanyalardan şimdi yararlanmaya başlayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek