Biotin Şampuan Dermoskin

Biotin Şampuan Dermoskin
Biotin Şampuan Dermoskin
Bu içerik 94 kez okundu.

Gür ve parlak saçlara sahip olmak hem kadın hem de erkeklerin sahip olmak istediği bir özelliktir. Saç güzelliğinde ise bir B grubu vitamini olan biotin önemli rol oynar. Biotin eksikliğinde saçlar zayıflamakta, uzama hızı düşmekte ve parlaklığını kaybederek cansız bir görüntü sergilemektedir. Dermsokin Biotin içeren erkek şampuanı saç dökülmelerini azaltmaya ve saçları güçlendirerek hacim kazandırmaya yardımcı olan bir üründür.

  Dermoskin Biotin Şampuan Erkek, saçları kalıntı bırakmadan temizleyen ve saç folikülü’nü besleyerek saçların dayanıklılığını arttırmaya yardımcı bir şampuandır. Düzenli kullanım sonucu erkek tipi saç kaybını önlemeye ve saç tellerini kalınlaştırarak hacim kazandırmaya yardımcı maddeler içermektedir.

 Saç Bakımında Biotin

 Kırılan ve dökülen saçların nedeni genelde biotin eksikliğidir. Biotin eksikliğinde başta saçlar olmak üzere tırnaklar, cilt, kemik ve kaslar olumsuz etkilenir. Dermoskin Biotin Şampuan, erkeklerde saçları güçlendirerek dökülmeyi önlemeye  ve hacim kazandırmanın yanında saçların canlanmasına ve parlamasına yardımcı olan vitaminler içerir.

 Dermoskin Biotin Erkek Şampuanın Özellikleri

 -Saç foliküllerini besler ve saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

 -Kan dolaşımını hızlandırarak saçlara esneklik ve parlaklık kazandırır.

 -Saçları dış etkilere karşı koruyarak zarar görmesini engellemeye yardımcı olur.

 -Saç kalitesini artırır ve saçları kalınlaştırarak hacim kazandırır.

 -Erkek tipi saç dökülmesini, kırılmasını önlemeye yardımcıdır.

 - Hormonal saç dökülmelerini önlemeye yardım eder.

 -Güçlü bir antioksidan özelliğe sahiptir.

 -Sık kullanıma uygun olup saçlarda kalıntı bırakmadan temizlik sağlar.

 Dermoskin Biotin Şampuan Erkek Kullanımı

  Saçların doğal direncini arttırarak saç dökülmelerini önleyip sağlıklı uzamasına yardımcı olan Dermoskin Biotin Erkeklere Özel Şampuan, içeriğindeki Saw Palmetto ile DHT oluşumunu baskılamaya yardımcı olmakta ayrıca Tea Extract ,biotin ve güçlü antioksidan yapısı ile kan dolaşımını hızlandırarak saçlara canlılık ve parlaklık kazandırmaya da yardımcı olmaktadır. Erkek tipi saç dökülmelerini önlemeye yardımcı bir şampuan olup, ıslak saça en az 3 dakika uygulanarak kullanılır ve ardından bol su ile durulanır.

Kopmayan, kırılmayan, dökülmeyen, sağlıklı uzayan gür ve parlak saçlar için Dermoskin Biotin Erkek Şampuanı kullanabilir, Dermoskin saç bakım serisi ile her zamankinden daha gür ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

 Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için www.dermoskin.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması