Bilişim Güvenliği

Bilişim alanında, uluslar arası sertifikalar sahip tecrübeli çalışanlar ile eğitim veren ve bu alanda çalışan, projeler üreten, kitaplar yayınlayan bir firmadır. Bilgi güvenliği alanında kaliteden ödün verilmemektedir.

Bilişim Güvenliği
Bilişim Güvenliği newstanitim
Bu içerik 253 kez okundu.

 

Bilişim alanında, uluslar arası sertifikalar sahip tecrübeli çalışanlar ile eğitim veren ve bu alanda çalışan, projeler üreten, kitaplar yayınlayan bir firmadır. Bilgi güvenliği alanında kaliteden ödün verilmemektedir. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurabilen. Müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretilmektedir. Hotspot çözümleri, firewall çözümleri, log server entegrasyonu, log server çözümleri, coslat 2Fa konularında detaylı bilgi almak için www.coslat.com adresini ziyaret edin.

Hotspot Çözümleri

Misafir ağlarında, otel veya kafelerdeki umuma açık ağlarda hotspot çözümleri ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Kullanıcıyı otomatik tanıma ve kayıt edebilme, Türkçe ara yüz kullanımı ile oldukça kullanışlıdır. Tüm tarayıcılara uyumlu olarak çalışabilir. Akıllı telefon veya tabletlerden oturum açılarak hizmet alınabilmektedir. Farklı ağlarda farklı ara yüzler tanıma işlemi ile misafirlerinize farklı bağlantı imkanı sunabilirsiniz. Hesap doğrulama şifresi sms ile gönderilmektedir. IP güvenliğini sağlayabilme ve Mac şifreleyebilme hizmetleri verilmektedir. Kullanılan ağın süresi ve en son tarayıcı bilgilerini sonraki oturuma aktarılması mümkündür.

Firewall Çözümleri

Yeni nesil firewall çözümleri ile karmaşıklaşan güvenlik problemlerinden kurtulabilirsiniz. URL filtreleme ve Proxy özellikleri tek çözüm ile sağlanmaktadır. Türkçe web ara yüzü kullanımı oldukça kolaydır. Bant genişliği limitlemesi ile interneti homojen olarak kullanılabilmeyi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda VPN servis hizmeti sunulmaktadır. Engelleme ve saldırı tespit sistemi ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. URL filtreleme işlemi ile istenmeyen web sayfalarına erişim engellenebilir. Dosya indirme ve yükleme denetimini sağlayabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Osmanlıspor Gazişehir Gaziantep Play-off Rövanş maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda?
Osmanlıspor Gazişehir Gaziantep Play-off Rövanş maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda?
Aziz Behich Medipol Başakşehir'le Anlaştı
Aziz Behich Medipol Başakşehir'le Anlaştı