Biker Tayt Nedir?

Biker Tayt Nedir?
Biker Tayt Nedir? Admin
Bu içerik 3849 kez okundu.

 

Günümüzde spor ürünlerinin sayısında ve modelinde artış gözlenir. Hâl böyle olunca da tayt ürünlerine olan ilgiden dolayı çeşitlilikte de artış olur. Eskiden erkekler için imal edilen biker taytlar, şimdilerde en çok kadınlar için imal ediliyor.

 

Motorcuların kullandığı tayt olarak bilinen biker tayt metal, deri ve fermuar detayları ile meşhurdur.

 

Diz kısmında yer alan deri detayları herhangi bir düşme anına karşı koruyucu olarak imal edilir. Ancak günümüzdeki tasarımında görsellik açısından çeşitli şekillerde hazırlanır.

 

Biker Tayt Modası

 

Tayt modasında yerini alan biker tayt, koruyucu panel kısımları ve kapitone işlemeleri ile bilinir. Genellikle siyah renkte olanları bilinse de hemen hemen her renkte ürünü görmek mümkündür.

 

Ancak bu ürünü satın almadan önce moda dünyasında yerinizin ne kadar olduğuna dikkat etmelisiniz.

 

Şöyle ki, kilolu bir kadının tayt seçmesi çok da doğru bir seçim olmaz. Hele ki biker tayt seçimi tamamen yanlıştır. Çünkü biker taytlar vücut şekline göre şekil alan bir üründür.

 

Kilolu bir kadının giymesi halinde tüm kilolarını açık şekilde ortaya koyacaktır. Motorcu modasını yansıtan bu taytlar ile tarzınızı oluşturmak sizin elinizdedir.

 

Biker Tayt Biçimi

 

Biker taytlar önceleri motorcular tarafından kullanılırken şimdilerde sokak stilinin kadın grubunda yer alır. Biçimleri oldukça zarif olup, kullanan kadınların da zayıf ve uzun bacaklara sahip olması önemli bir detaydır.

 

Aksi halde biker taytın biçimi sizin görüntünüzü olumsuz etkiler. Böylece görsellik yakalamaya çalışırken çok daha kötü bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Genel anlamda tayt ürünü spor için kullanılır. Ancak biker taytlar bu amaçtan uzaktır. Şık ve zarif görünmek için özel bir akşam yemeğinde ya da davette bile kullanılabilir.

 

Altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar ile zarif görünebilirsiniz. Deri kumaştan olan bu taytın üzerine deri ceket tercih ederek eşsiz bir kombin oluşturmanız gerekir.

 

Hem asi ruhunuzu ortaya koyabilir hem de fiziğinizin detaylarını daha açık şekilde ortaya koyarak ince bacaklarınızı sergileyebilirsiniz.

 

Modelleri, renkleri ve ücreti ile kişileri memnun eden biker tayt ürünlerine https://www.beyyoglu.com/kadin-tayt/ sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere