Biker, Marry Rose'un cesedini bulma hikayesini anlatıyor

Biker, Marry Rose'un cesedini bulma hikayesini anlatıyor

Seri katil davasında, Kıbrıs'ta ve tüm dünyada kamuoyunu şok eden ilk cesedin keşfedilmesinin arkasında bir grup meraklı bisikletçi vardı.

Biker, Marry Rose'un cesedini bulma hikayesini anlatıyor
Biker, Marry Rose'un cesedini bulma hikayesini anlatıyor Admin
Bu içerik 10187 kez okundu.


Alpha’ya göre, iki arkadaşı ile yerel bir motorcu 14 Nisan Pazar günü, bir filmin sahnelerinin çekildiği yeri görmek için Mitseros’taki eski madeninde durdukları ve terk ettikleri sırada bir yolculuğa çıktılar. 

Heyecan arayan adamlar su basma şaftına yaklaşmak için bakıyorlardı, ancak telefondaki AlphaNews ile konuşan ancak isimsiz kalmak isteyen bir bisikletçinin görüşüne göre, manzara nesneler tarafından engellendi. 

“Orada sohbet ettik, fotoğraf çektik ve aniden maviden, bir arkadaş bir kaya parçası kaptı ve kuyuya attı” dedi.

Motorcu sadece küçük bir delikten görebildiklerini açıklamaya devam etti ve kaya su yüzeyine yaklaşık 15-20 metre aşağıda su yüzeyine çarptığında, plastik bir torba gibi görünen bir cisim ortaya çıktığını ve ortaya çıktığını gördüler.

Bir ceset bulduk, dediler. 

Motorcu ayrıca güçlü bir kamera ile bir Alman çift hakkında konuştu. İlk raporlar, cesedi bulmayı resimler çekerken bir ceset bulduğunu söyleyerek Alman turistlere bağladı. 

“O sırada araçlarının içindeydiler ve motoru terketmeye başladılar. Onları aşağı çektik, çünkü profesyonel bir kameraları olduğunu biliyorduk ve kameralarını bize ödünç verebileceklerini sorduk, böylece şaftın içinde daha iyi bir zoom elde edebildik, çünkü cep telefonlarımız bu görevi yerine getirmedi ”dedi. 

Arayan, Alman çiftle birlikte maden ocağına geri döndüğünü söylerken, iki arkadaşı motosikletlerini park ettikleri noktada bekliyorlardı. 

Alman adam bisikletçiye “Kesinlikle bir ceset gibi görünüyor” dedi.

Bu noktada, motorcu turistin oraya inmenin bir yolu olduğunu söyledi, ancak ahşap merdiven çok eski olduğu için onu tehlikeli olabileceği konusunda uyardı. 

İki adam daha yakından bakmak için maden şaftına tırmanmaya karar verdi. 

Motorcu “Bedeni ortaya çıkarmak için bir sopa kullandık, ancak kirli ve kirli su nedeniyle tam olarak ne olduğu belli değildi” dedi. 

“Daha sonra onu döndürmek için vücudu harekete geçirdik ve ayakların birbirine bağlı olduğunu hemen anladık, bu yüzden oradaki dostlarımı aradık ve derhal polise haber vermelerini söyledik” dedi. 

Gözaltında tutulan bir şüpheli, şimdiye kadar yedi cinayet ve bir tecavüzle suçlanıyor, yetkililer ise çok daha fazla mağdur olabileceğine inanıyor.

Orestis olarak da bilinen çevrimiçi bir Kıbrıs Rum ordusu kaptanı olan 35 yaşındaki Nikos Metaxas, araştırmacılara tecavüz iddialarını reddederken iki çocuk da dahil olmak üzere yedi yabancı kadını öldürdüğünü itiraf etti. 

Polis, şüpheliyi gördüğünü veya onun hakkında bilgi sahibi olduğunu söyleyenlerden çok sayıda çağrı alıyor. 

Dalgıçlar hala kırsal Lefkoşa'daki iki gölün dibinde bilinen en az iki kurbanı ararken, şimdiye kadar beş ceset alındı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, ABD'nin S-400'ler üzerindeki yaptırım kararının 'gözden geçirilmesi' çağrısında bulundu
Türkiye, ABD'nin S-400'ler üzerindeki yaptırım kararının 'gözden geçirilmesi' çağrısında bulundu
MHP lideri 14 düzenleme önerdi
MHP lideri 14 düzenleme önerdi