Ben bir maç sırasında böyle bir şey yaşadım

Bir buz banyosu aldırmadığım için şanslıyım, çünkü her gece bir tane yatmadan önce Wimbledon'a hazır olduğumdan emin olmak için yaptım.

Ben bir maç sırasında böyle bir şey yaşadım
Ben bir maç sırasında böyle bir şey yaşadım Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Geçen hafta ağrım sıkışmaya başladığından beri rutinimde birkaç değişiklik oldu, ancak neyse ki hüneri yapmış görünüyorlardı.

Takımım, bana birlikte olduğumuz gün boyunca ve akşamları evde yapacak birkaç farklı egzersizler verdi.

Muhtemelen yaklaşık 20 dakika ekstra malzeme, yani buz banyosunda 8-10 dakika, kalçayı güçlendirmek için ise 8-10 dakika egzersiz.

Bu, günde iki kez dondurucu soğuk daldırma anlamına gelir - bir tanesi Wimbledon'da, diğeri de yatmadan önce evdeki buz banyosunda.

İyi bir gece uykusu için herkesin ideal hazırlığı olmayabilir, ancak neyse ki kendimi yıllar içinde buz gibi suya dalmaya alıştım ve umrumda değil, ben iyiyim.

 

Wimbledon 2017: 'Gorgeous' Murray, cesur Kvitova & gündüz eğlenceleri

'Ben öyle hissediyorum, Wimbledon'da rekabet edemem'

22 ya da 23 yaşımdan beri uzunca bir süre sakat kaldım, bu yüzden benim için yeni bir şey değil, fakat Fransız Açık'ta Stan Wawrinka'yı oynadıktan birkaç gün sonra çok üzülmüş hissettim.

Böyle bir maçtan sonra bu harika bir sürpriz değil, ancak çimlerin üzerinde uyguladığım her gün gerçekten daha iyi hissetmiyormuş gibi kötüye gidiyordu.

Açıkçası ben o zaman Kraliçe'de ilk turda kaybederek iyi oynuyordum.

Kendimi iyi hissetmiyordum, pratik yapmaya geri döndüm ve şöyle dedim: 'Çocuklar, bunu yapmaya devam edemem. Bir kaç günlüğüne molaya ihtiyacım var çünkü daha da kötüye gidiyor ve pratikte nasıl oynadığım ve oynadığımı etkiliyor. Böyle hissettim, Wimbledon'da rekabet edemem. '

Ardından bakmak, tedavi etmek ve Wimbledon için uygun olmak için en iyi şansı vermek için birkaç gün süre almaya karar verdik.

Kendimi daha iyi hissediyorum, bu iyi bir karardı. Salı sabahı yaptığımızda şanslıyız. Çarşamba veya Perşembe günü tekrar bekledim ve uyguladıysam büyük bir hata olurdu, bu yüzden zamanlama aslında oldukça iyi sonuç verdi.

Wimbledon gün bir - cevapsız şeyler
Dört buçuk aylık hamile - ve Wimbledon'da oynuyor
İzle: 'Yay at!' - Verdasco, Anderson'da 6'ar 8'lik lobs attı
İzle: 'Top ona polis olur' - fan kapanıp hatıra

'Ben bir maç sırasında böyle bir şey yaşadım'

Alexander Bublik, birinci tur maçımda benim için yeni bir rakipti ve oynamak için kolay bir adam değildi, çünkü onun gerçekten böyle davranıyordu . Kesinlikle biraz farklı.

600'den fazla kibrit oynamıştım ve hala devam ederken rakibimle bir maç görüştüğümü hatırlamıyorum, ancak yağmurun ertelenmesi sırasında olan şey buydu.

2010'da Jarkko Nieminen'i yendiğimde Wimbledon'u ziyaret ettiği sırada Kraliçe ile tanıştık ve Jarkko ile birlikte beklerken maç hakkında sohbet ettik.

Ve 2008'de US Open'da Jurgen Melzer'i yendiğimde, duş aldıktan sonra birbirlerini geçirdim ve maç hakkında bir sohbet başlattı.

Ama hatırladığım kadarıyla bu kadar. Bunun bir maç sırasında hiç yaşanmadığını ve bunun da kısa süre sonra gerçekleşmesi nadiren görülüyor. Belki bazen birkaç hafta sonra orta maç olmaz.

Bublik'e Merkez Mahkemesi ne düşündüğünü ve çimleri sevip sevmediğini sordum ve hatta kaç tane çifte fayın hizmet ettiğini tartışmaya başladık.

O eğlenceli bir adam ve eğlenceli, bu oyun için iyi.

 

Murray, Bublik'i yener - vurgulamalar

'Dustin Brown farklı bir test olacak'

Pazartesi sabahı saat 07.00'da evden ayrıldım ve sabah 8.30'da Wimbledon'a doğru sürdüm.

Hem şampiyonalar boyunca hem de yılın geri kalanında çok normal hissettim; daha önce defalarca yaptığım bir şey.

Açıkçası, Wimbledon'un başına giren birkaç sinir daha vardı ancak Pazar gecesi farklı bir şey yapmamaya çalışıyorum.

Sadece güzel ve erkenden eve gitmeye ve gevşeyip biraz TV izlemeye, alıştırmalarımı yapmaya, belki bazı videolara bakmaya ve rakibim hakkında biraz daha bilgi vermeye çalışmaya ve yatmadan önce maç hakkında biraz düşünmeye çalışıyorum.

Şimdi maç gününün ritmine, antrenman gününe girebildiğim turnuvaya giriyorum. Sıradaki Dustin Brown ve salı günü ona karşı kullanmam gereken bazı şeyler üzerinde çalışacağım.

Farklı bir test olacak çünkü aynı zamanda öngörülemeyen bir özellik olsa da, Dustin, servis otobüsü, çim kortlarındaki hemen her birinci ve ikinci servis, dönüşlerin arkasında geliyor ve net olarak çok şey içeriyor.

Kendimi iyi geçirmem lazım, o zaman loblarımda olduğu gibi çalışacağım.

İzlemek için iyi bir maç olmalı ama Dustin ile iyi geçinmeme rağmen o mükemmel bir adam, gidişatını tartışmak için yarım bırakacağımıza şüpheliyim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı