Belgen varsa açıkla, 16 Nisan'dan sonra işe yaramaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize'de toplu açılış törenine katıldı. Törende vatandaşa seslenen Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun medya yöneticileriyle bir araya geldiği toplantıda '15 Temmuz kontrollü darbe girişimidir' iddialarına yanıt verdi, Erdoğan ana muhalefet liderine yüklendi ve '15 Temmuz kontrollü darbeymiş. Elinde dosya varsa açıkla. 16 Nisan'dan sonra işine yaramaz. Şimdi açıkla.' diye yanıt verdi.

Belgen varsa açıkla, 16 Nisan'dan sonra işe yaramaz
Belgen varsa açıkla, 16 Nisan'dan sonra işe yaramaz Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize'de toplu açılış törenine katıldı. Burada halka hitap Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

"ELİNDE DOSYA VARSA AÇIKLA"

Ana muhalefetin bir vekili evet diyenleri denize dökmekle tehdit ediyor. Haddini bil. Sen kimi denize döküyorsun sana adım attırmazlar adım. Sen bu milleti ne zannediyorsun. Sen ne biçim genel başkansın sen bu milletvekiline bu lafları ettikten sonra nasıl ağzının  
payını vermezsin. 15 Temmuz kontrollü darbeymiş. Elinde dosya varsa açıkla. 16 Nisan'dan sonra işine yaramaz. Şimdi açıkla."

"HAVALİMANI 2021 SONUNDA TAMAMLANACAK"

"Rize ve Artvin'e destek verecek havalimanımızın tüm hazırlıkları yapıldı, ihale bitti. Birazdan temelini atıyoruz. TBMM Başkanımız, Ulaştırma Bakanımız, milletvekillerimiz oradalar. Buradan birlikte temel atma törenini izleyeceğiz. Havalimanımızı en geç 2021 sonunda tamamlayacağız. Havalimanı ile birlikte Rize'de turizmde, ticarette yeni bir dönem başlıyor.

"DİNAMİK BİR PARLAMENTO İSTİYORUZ"

Gençlerimizin parlamentoya girmeleri en doğal hakkı. Fatih'in torunları onun arkasından giderek niçin parlamentoya girmesin. Dinamik bir parlamento istiyoruz, genç bir parlamento istiyoruz.

"MİLLETİN İRADESİNE GEM VURULMAZ"

Sizlerin desteğiyle, hainlerin tuzaklarını başlarına geçirmeye devam edeceğiz. Artık şunu bütün dünya biliyor. Bu milletin iradesine gem vurulmaz. Bu millet sadece rükuda eğilir, secdede diz çöker, başka kimsenin önünde boyun eğmez.

Üç beş Avrupalı faşistin, üç beş kendini bilmezin bu ülkenin onurunu, gururunu incitmesine asla rıza göstermeyiz. Bazı liderler istisna ama Avrupalı liderlere sözüm var. Sizler Türk milletini sindiremeyeceksiniz. Avrupa'daki kardeşlerimiz oradaki sandıkları patlatacak. Avrupalı kardeşlerime sesleniyorum, iyi gidiyorsunuz. Geçen seçime göre daha fazla oy kullanıldı. Faşizmi uygulayanların torunlarına gereken cevabı verin.

"(KILIÇDAROĞLU) O SAATTE KAÇIYORDU"

Ben Yeşilköy'de milletimle beraber oldum, ama o saatte birileri kaçıyordu. Bakırköy'de ilçe başkanının evine gitmiş. 7 Ağustos'ta çağırdığımda kendi gelmedi, çevresinin baskısıyla geldi. Bunlarda yalan çok ama yürek yok. Ne yazık ki Saadet'in başındaki bazı takım da hayır diyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı