Bebek Kamerası

Bebek Kamerası
Bebek Kamerası Admin
Bu içerik 86 kez okundu.

 

Çocuklar ailelerin en değerli hazinesidir. Bebeklik zamanında bilinçli şekilde hareket etmeyen çocuklar için güvenlik önemli konular arasında yer almaktadır. Bu güvenlik ise ebeveynleri sayesinde yapılmaktadır. Ancak bebekleriniz uyduğu zaman ya da başka bir kişiye emanet edildiğinde ise her zaman onlara yardımcı olamıyoruz. Bebeğinizde aklınızın kalmasını düşünmüyorsanız da bebek kamerası tam size göre bir ürün olarak yer almaktadır. Bebeğin hareketlerini oldukça net görebileceğiniz bu kamera modelleri sayesinde aklınız bebeğinizde hiçbir şekilde kalmayacaktır.

Bebek Kamerası Modelleri

Teknolojinin en son imkanları kullanılarak üretilen bebek kamerası pek çok özelliği de beraberinde getirmeye devam etmektedir. İlk olarak bu kamera modellerin 360 derece dönebilme imkanının yer alması bebeğin yataktan çıktığı dönemlerde onun odanın içinde görmenizi sağlamaktadır. Hareket sensörü özelliği de kameranın özellikleri içerisindedir. Bebeğinizin ağladığını en iyi şekilde duyabilmeniz için bebek kamerası alırken mikrofonlu olanları alabilirsiniz. Bu özellik ile beraber bebeğinizin ağladığını duyabilirsiniz. Ya da bebeğiniz uyandığı zaman ses çıkarırsa bunu da kamera sayesinde hemen duyabileceksiniz. Bebek kamerası konusunda tüm ürünleri http://sentryguvenlik.com.tr sitesinden kolayca bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin