Beats Studio Ürünlerine Genel Bakış

Beats Studio Ürünlerine Genel Bakış
Beats Studio Ürünlerine Genel Bakış Admin
Bu içerik 1691 kez okundu.

 

Müzik kimi insanların yaşamında belki biraz daha fazla önem arz eden bir olgudur. Kimi insanlar müzik dinlemeden yapamaz. Özellikle kulaklık onlar için müzik dinlemenin olmazsa olmazıdır. Bu noktada da insanların karşısına çok değişik türden kulaklıklar çıkar. Beats Studio da bu kulaklıklardan bir tanesidir. Üstün özellikleri ile öne çıkan bir markadır. 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Beats markasının Studio serisinde çıkan kulaklıklardır. Halen Apple şirketler grubunda olan Beats markasının kulaklıkları ile müzik dinlemenin keyfi çok daha başkadır. Ürünler tasarımları ile de göze çarpar.  Bluetooth kulak üstü kulaklıklardır. Çok farklı renkleri vardır. Tek renk olanlar olduğu gibi iki renk olanları da vardır. 

Kusursuz gürültü önleme özelliği vardır. Kişisel seçimlerinize göre otomatik ayarlamalar yapılmasını sağlar. Çoklu fonksiyonel özelliği olan tuşları bulunur.  Kulak çevresi yumuşacık olan ürünlerdir. Üstün ses kalitesi olan yıllarca kullanılabilecek olan ürünlerdir. Garantili olarak satışa sunulur.  Spor yaparken bile ses kalitesi bozulmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beats Studio Nereden Alınır?

Beats Studio nereden alınır sorusunun yanıtını vermeden önce ürün fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise ürün özelliğine göre ve satış yerine göre fiyatları değişiklik arz eder.

 Siz de bu son derece özel olan Beats Studio isimliği kulaklarından gönlünüzden geçen herhangi birini dilediğiniz zaman yerinizden hiçbir biçimde kalkmadan https://www.desibela.com/beats com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi