Baykon Hassas Terazi

Baykon Hassas Terazi
Baykon Hassas Terazi Admin
Bu içerik 16 kez okundu.

 

1987 yılında İstanbul’da küçük bir işletme olarak kurulan Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri, 90’lı yılların başında da elektronik tartım sistemleri üretimine başlayarak bu alanda faaliyetlerini kısa sürede artırmış ve bir süre sonra da sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Üretimlerinin tamamını EU OIML onaylı ve CE belgeli olarak sürdürmektedir. Dünyada kendi sektörlerinde faaliyet gösteren 9 büyük firma ile iş ortaklığı yapmaktadırlar. Bunlardan en önemlisi de Radwaq markasıdır.

Laboratuvar tartım sistemleri ve endüstriyel tartım sistemlerinin yanı sıra tartım gösterge ve transmitterlerini de üretmektedirler. Sektörün en çok aranan parçası ise Baykon Hassas Terazi olarak karşımıza çıkmaktadır. Baykon Hassas Teraziler, yüksek kalite standartlarına uygun olmakla birlikte Asya, Amerika ve dünyanın birçok ülkesine hizmet vermektedir. Hassas teraziler konusunda kendi ürettikleri ürünler dışında iş ortaklığı yürüttükleri Radwaq markası ile de hizmet vermektedirler.

Baykon Hassas Teraziler

Hassas terazi alanında uzun yıllardır hizmet veren Baykon, bu alanda sadece kendi markasını değil iş ortağı olarak çalıştıkları Radwaq marka hassas terazileri de hizmete sunmuştur. Baykon marka hassas teraziler, hızlı ver hassas tartımlar için tasarlanmıştır. Laboratuvar ortamlarında kullanılan hassas teraziler, çok işlevli olmasıyla dikkat çekiyor. Modern teknolojiyle donatılmasının yanı sıra tasarım ve işlevsellik olarak da üst düzey bir performans sergiliyor.

Baykon Hassas Terazi Teknik Özellikleri

Baykon hassas terazilerin genel anlamda teknik özelliklerine bakacak olursak, büyük ölçekte 0.01 g hassasiyette ölçüm yapması ile birlikte 110 gramdan 300 grama kadar kapasitelerde ölçümler yapabiliyor. Markanın birçok hassas terazi ürününde bulunan otomatik kalibrasyon sistemi ile de vakit kaybetmeden ortama uyum sağlayarak, dahili kalibrasyon yapılabilir. Hemen hepsinde bulunan renkli LCD göstergeler ile de her ortamda rahatlıkla tartım sonuçlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca birçok modelde opsiyonel olarak Wifi bağlantısı ve dahili olarak ethernet bağlantı noktaları ile USB bağlantı noktaları bulunmaktadır. Modern teknolojinin her ürünü kullanılan Baykon Laboratuvar Tartım Sistemleri ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda. Hassas teraziler her iklim ortamında kullanılmak üzere tasarlanmış olup, paslanmaz çelik ile donatılmıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'