Baykan Kombi Servisi

Yedi gün yirmi dört saat telefon desteği ile birlikte ek garanti süresi de sağlayabilme imkanı olan baykan kombi servisi, müşteri memnuniyeti açısından oldukça gayret göstermektedir.

Baykan Kombi Servisi
Baykan Kombi Servisi zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Yedi gün yirmi dört saat telefon desteği ile birlikte ek garanti süresi de sağlayabilme imkanı olan baykan kombi servisi, müşteri memnuniyeti açısından oldukça gayret göstermektedir. Türkiye standartlarında elektrik ile çalışan cihazların çoğunda garanti süresi iki yıl olsa da ürünlerine sonuna kadar güvenen marka bu süreyi yedi yıla kadar çıkartmıştır. Bu özelliği de oldukça artılar kazandırmıştır firmaya, tamamı ile yerli üretim olan baykan ülkemizin kalkınması açısından da önemli bir yere sahiptir. Gerek fabrika içi üretimin de olsun gerekse de baykan kombi servisi çalışanları olarak pek çok işçi istihdamını da sağlamaktır. Yaptığı tüm çalışma ve ürünlerin sonuna kadar arkasında duran marka yedek parça temini kolaylığı ve geniş teknik servis ağı ile ısı teknikleri sektöründe otuz yıldır kendini yenileyerek hizmet vermektedir.

Baykan kombi servisi montaj, kurulum, kontrol, bakım ve onarım konusunda ihtiyaç duyduğunuz her anda telefonun diğer ucunda bekliyor olacağız. Yüzde yüz yerli üretim ile her konuda ülkesine destek olan markamız teknik destek sağlayan birlikte çalıştığı tüm firmaları şirketimizde dahil olmak üzere kendi bünyesinde ürünler hakkında bilgilendirmek amaçlı eğitim seminerleri düzenlemektedir. Böylece bütün teknik elemanlar ürünleri tanıyıp müdahale konusunda pratik ve hızlı davranırlar, baykan kombi servisi olarak kombinizi kullandığınız süre boyunca tüm bakımlarını takibini yaparak süresinden önce sizleri haberdar ederek varsa şikayetlerinizi de dikkate alarak rutin bakım sürecini kolaylaştırır.

Kombilerin ilk kurulum aşaması oldukça önemlidir, gereken tüm kontrollerin yapılması, tesisatın yeterli olup olmadığı, gaz kaçağının olup olmadığı ve kombinin kullanımının detaylı olarak anlatılması gerekir. Müşterilerin bilinçlendirilmesi çok sık rastlanılan kullanıcı kaynaklı arızaların önüne geçmektedir, baykan kombi servisi ekip arkadaşları kurulum ve kontroller sonrasında kombinin çalışmasını sağlar aynı zamanda da kullanıcısına anlatır. Özellikle yeni nesil kombilerde arıza kodlarının akıllı sistemler ile uyumunda sıkıntı yaşayan kombi sahipleri öncelikle uygulamaya kombi sistemini tanıtmakta zorluk yaşar. Eski tip kombilerde sadece ekranda beliren ışık ve çeşitli kodlar ile gereksinimlerini bileceğiniz kombinizin artık bu akıllı sistemler sayesinde müdahalesi daha kolay olmaktadır. Yenilerde uygulama ile uyumlu kombiler daha çok tercih edilmektedir aslında kullanım açısından da daha sağlıklıdır, siz işteyken olası bir elektrik yada gaz kesintisinde size hemen haber veren bu akıllı uygulama hemen müdahale edip kombinizi kapatmanızı sağlar. Baykan kombi servisi olarak ister eski modellerden olsun ister yeni akıllı modellerden olsun ilk kurulumdan itibaren sürekli müşterilerinin hizmetindedir. Değişen ve gelişen modern çağa ayak uyduran kombi modelleri ile birlikte kendini geliştiren baykan kombi servisi yeni dönemde internet üzerinden de  bütün soru ve görüşleriniz için bir tık kadar yakınınızda. Sizde seçiminizi kaliteden yana kullanın uzun vade de fayda sağlayın ve pişman olmayın.

Net Kombi Servisi Olarak 7/24 Servis hizmetimiz vardır.

Tel: 0212 627 27 22

7/24 Acil kombi servisi Tel: 0542 653 50 33

http://www.netkombiservisi.com/baykan-kombi-servisi.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor